М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alinkamomot2004
alinkamomot2004
20.02.2022 23:01 •  Биология

У кого (хрящові риби, кісткові риби, амфібії, плазуни, ссавці, птахм)різні органи у дорослих і малюків?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
anaw81
anaw81
20.02.2022

Вопрос немного неправильный, мы чувствуем запах веществ, если конечно у них есть запах.

Объяснение:

Давай объясню так, в носу у нас есть такие кармашки, если можно так сказать, если предмет пахучий, то молекулы этих предметов попадают в нос, а если быть точнее в эти кармашки, а дальше нас мозг принимает этот сигнал и мы чувствуем запах, но это так, если говорить простым языком, соответственно, за каждый запах отвечает разный сигнал, поэтому мы чувствуем много разных запахов. Ваш вопрос звучал так, почему мы не чувствуем запах твёрдого предмета? Давай приведу такой пример:  возьмём любой пахучий фрукт тот же Дуриан или обычное яблоко, у первого же запах отвратительный, а у яблок, довольно приятный и сладкий, это можно проверить, если собрать побольше яблок в помещении, ну это как пример. Или запах пластика, новой одежды, запаха новой книги или старой бумаги, всё это твёрдые предметы.

4,6(11 оценок)
Ответ:
komaman
komaman
20.02.2022

Перш за все, ви повинні зрозуміти одну просту істину – правильне харчування завжди є запорукою здоровʼя. Для того щоб максимально збагачувати організм потрібними вітамінами та мінералами, харчування повинно бути повноцінним та різноманітним та вживатися в правильний час. Цікавою для ознайомлення стане піраміда Шелдона, де зображені компоненти правильного харчування в залежності від частки, яку потрібно вжити за день. У правильному раціоні здорової активної людини повинне бути мʼясо, риба, овочі, фрукти та напої (в кількості не менше 1,5 літра на день).

Окрім злагодженого режиму та вживання корисних продуктів, потрібно також звертати увагу ще й на інші профілактичні міри, такі як:

вживання їжі оптимальної температури, яка не є надто гарячою або холодною. Високі температури часто викликають подразнення слизової оболонки;

обмеження вживання жирів, особливо тугоплавких, щоб не накопичувати відкладення токсинів у печінці та підшлунковій залозі;

включення в раціон кисломолочних продуктів, для того щоб насичувати потрібними корисними бактеріями кишківник;

Слід також пам’ятати і про те, що людям з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, необхідно регулярно відвідувати лікаря. На до завжди прийде компетентний гастроентеролог. «Мед-Союз» пропонує кожному комплексні обстеження та консультації лікарів, які до подолати різноманітні проблеми.

Турбуйтеся про своє здоровʼя змолоду! Майте в арсеналі своїх хобі тільки корисні звички, такі як: спорт, правильне харчування, режим. Уникайте стресів та депресій, побільше проводьте час на свіжому повітрі. Дружелюбно ставтеся до свого організму і він віддячить вам!

Объяснение:

4,5(29 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ