М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nesuk07
nesuk07
19.10.2021 06:14 •  Биология

Швидкість ділення клітин у період дроблення зиготи становить
приблизно 30 хв*. Яка кількість клітин
утвориться через 24 години?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Diankao4ka
Diankao4ka
19.10.2021

Еволюція людини почалася тоді, коли на Землі зародилося життя. За сучасними даними, вік Всесвіту – 13,5 млрд. років. 4,5 млрд. років існує Земля. І життя на ній з’явилося дуже швидко – через мільярд років. Упродовж майже 2 млрд. років життя мало вигляд одноклітинних бактерій. Дещо більше, ніж 1 млрд. років тому з’явилися евкаріотичні організми. 200 млн. років тому виникли перші ссавці – трохи пізніше від перших динозаврів. Вважають, що історія людини Homo sapiens як окремого виду триває  близько 200 тисяч років.

 

У школі нам розповідали про еволюцію людини як про успіх, прогресивний рух від напівзігнутих істот, мавп аж до царя природи – Homo sapiens. Я би хотів заперечити постулат лінійного розвитку. Бо не було такого прямолінійного руху. Більшість сучасних вчених сходяться на думці, що природа не прагнула створити людину. Чому людина взагалі виникла? Це одне з запитань, на які відповіді немає.

 

Чи походить людина від мавпи? Геноми сучасних мавп – шимпанзе, бонобо, горили, орангутана – відомі повністю, як і геном людини. Його прочитали 2003 року. Різниця між геномом шимпанзе та людини – 1,2%. Незначна. Ми з ними мали спільних предків, які жили приблизно 5-6 млн. років тому. Як вони виглядали, ми не знаємо. Однак завдяки так званому відкаліброваному генетичному годинникові бачимо, що гілка спорідненості істот, яка веде до орангутанів, відділилася 12–16 млн. років тому; та, що веде до горили – 6–8 млн. років тому. Найближчі наші родичі – шимпанзе. Але людина не походить від них. Вони, як і ми, 6 млн. років розвивалися по-своєму.

 

Ми разом із людиноподібними мавпами належимо до гомінідів, разом з нашими безпосередніми предками, що відділились від предків сучасних мавп – до підродини гомінінів. Перші їх представники з’явилися 7 млн. років тому в міоцені. Приблизно 2 млн. років тому існувало декілька ліній чи груп споріднених видів. Вони жили водночас у різних екологічних нішах на території Африки.

 

Від людиноподібних мавп нас відрізняє прямоходіння та більший об’єму мозку. Прямоходіння з’явилося щонайменше 4,5 млн. років тому. Ардіпітеки жили в лісах і стали на ноги до того, ніж, як вважалось раніше, почали пристосувалися до савани. Але об’єм їхнього мозку мало відрізнявся від того, що є в людиноподібних мавп. Вважають, що з появою роду Homo, 2 млн. років тому, об’єм мозку збільшується. Тоді змінюється вид діяльності: починають використовувати знаряддя праці та «одомашнюють» вогонь.

Объяснение:

4,6(77 оценок)
Ответ:
Аврoра
Аврoра
19.10.2021
Ученые из лондонского музея истории утверждают, что неандертальцы генетически передали нам риск заболевания раком и диабетом. Они ссылаются на то, что на протяжении тысячелетнего проживания современных людей с неандертальцами осуществлялось их скрещивании. И известно, что 2 % европейцев обладают их геном ДНК. Именно он является виновником появления данных заболеваний

Очень долгое время неандертальцев считали неразговорчивыми людьми. Но в 1983 году на территории Израиля в пещере был найден скелет этого человека, который очень хорошо сохранился. И в нем была найдена подъязычная кость, входящая в речевой аппарат современных людей. Поэтому неандертальцы имели все возможности для развития речи, хотя бы примитивной формы

Неандерталец научился преодолевать большие расстояния по воде намного раньше, чем человек разумный

Они полностью и бесследно исчезли через 3000 лет. Ученые выдвинули теорию, что они могли вымереть от заболевания, которое переносили птицы

В Испании на ископаемых неандертальцах провели исследования, которые показывают, что они использовали зубочистки для того чтобы смягчить боли, вызванные заболеваниями полости рта — воспаление десен (пародонтоз). Это самый древний подтверждённый случай лечения стоматологического заболевания, произведённый с зубочистки

Из костей умерших родственников и соплеменников неандертальцы изготовляли инструменты и орудия

Неандертальцы были отличными спринтерами

Неандертальцы употребляли в пищу такие растения как тысячелистник и ромашку, хотя они практически не обладают никакой энергетической ценностью. Это значит, что гоминиды знали об их лечебных свойствах и лечились этими травами.
4,6(47 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ