М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
elina18121959
elina18121959
19.08.2020 12:20 •  Биология

Как известно, одним из важных параметров гомеостаза является регуляция концентрации глюкозы в плазме крови. Выберите все верные суждения касающиеся этого явления: а) после завтрака (сладкий чай со сдобными булочками) повышается уровень глюкозы в крови;
б) после суточного голодания повышается уровень гликогена в плазме крови;
в) После интенсивной утренней пробежки уровень глюкозы в крови уменьшается;
г) гормон глюкагон участвует в преобразовании глюкозы в гликоген;
д) гормон глюкагон стимулирует расщепление гликогена до глюкозы;

👇
Открыть все ответы
Ответ:
shok0
shok0
19.08.2020
Вот:Все паслёновые имеют одинаковое строение цветков и плодов. Цветок этих растений имеет двойной околоцветник: чашечка из 5 сросшихся чашелистиков и венчик из 5 сросшихся лепестков. Тычинок у них по 5, а пестик 1. Формула цветка паслёновых: *Ч(5)Л(5)Т5П1. Плоды либо ягоды (паслён чёрный, томат), либо коробочки (петуния, дурман, белена). Картофель — одно из самых известных и ценных растений семейства паслёновых (рис. 74). К семейству паслёновых относятся и такие ценные пищевые растения, как томаты, баклажаны, красный, или однолетний, перец. В разных органах растений семейства паслёновых содержатся ядовитые вещества. Особенно опасны для человека белена чёрная, дурман обыкновенный белладонна, или красавка. Много ядовитых веществ содержат и листья табака курительного. Особенно ядовит никотин. Он отравляет кровь, разрушает сердце, органы дыхания. Курение подрывает здоровье человека. Вытяжка из стеблей и листьев табака часто используется вместо ядохимикатов при борьбе с вредителями.
4,6(28 оценок)
Ответ:

Рослини і тварини мають багато спільного, але водночас вони кардинально відрізняються. Які відмінності є корінними, а які — похідними? Мабуть, найголовнішим є питання про обмін речовин. Рослини є автотрофами, а тварини — гетеротрофами. Це зумовлює всі інші їхні особливості.

Тварини, так само як і представники рослин, грибів, дроб’янок, мають усі ознаки живих організмів. Їм властиві обмін речовин (живлення, дихання, виділення), ріст, розвиток, рух, розмноження та подразливість. Вони складаються з клітин. У чому ж причина такої принципової подібності? У спільному походженні. Імовірно, у далекому минулому сучасні організми мали спільних предків.

За тривалий час еволюції між представниками різних царств не тільки збереглася подібність, але й накопичилися відмінності.1. Уявіть тигра, який накидається на свою жертву; корову, що мирно жує траву; паразитичного черв’яка, який поглинає поживні речовини всією поверхнею тіла... На перший погляд, нічого спільного. Проте ці тварини живляться готовими органічними речовинами, які надходять до їхнього організму з їжею. Вони ге-теротрофи! Більшість тварин є гетеротрофами, а рослини — автотрофами. Це основна відмінність тварин від рослин. Гетеротрофами також є більшість дроб’янок, деякі рослини-паразити та всі гриби. Гетеротрофи — організми, які отримують готові органічні речовини з їжею, автотрофи — організми, які синтезують органічні речовини з неорганічних у своєму тілі.

2. На відміну від більшості рослин, грибів, багатьох бактерій, тварини здатні самостійно пересуватися. У процесі еволюції в них з’явилися спеціальні органи руху: крила — у птахів, плавці — у дельфінів, бігальні кінцівки — у гепардів тощо.

3. Клітини тварин відрізняються від клітин рослин, грибів і дроб’янок. Найголовніші відмінності — це відсутність твердої клітинної оболонки, пластид і вакуолі з клітинним соком.

4. Організми більшості тварин, на відміну від рослин, грибів і бактерій, мають системи органів (дихальну, кровоносну, нервову та ін.), які забезпечують ефективніший обмін речовин.

5. Рослини здатні до необмеженого росту впродовж свого життя, а у більшості тварин ріст обмежений. Вони ростуть лише до певних розмірів.

4,6(99 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ