ответ: Ссавці́ (Mammalia) — клас теплокровних хребетних тварин, які характеризуються високим розвитком кори великих півкуль головного мозку, наявністю молочних залоз та волосяного покриву. Ссавці опанували усі середовища життя включаючи водне і повітряне.
Плазуни́, або Репти́лії (Reptilia) — традиційний клас хребетних тварин, частина клади зауропсидів. Представники класу не утворюють клади, і тому сучасні кладистичні класифікації не розглядають плазунів як таксон, хоча згідно з іншими класифікаціями він не скасований. Представники групи — холоднокровні тварини з розмірами тіла від декількох сантиметрів до 10 м. У світі відомо близько 8 тисяч видів плазунів
Ссавці мають чотирикамерне серце, що сприяє підтримці сталої температури тіла. Зуби у них диференційовані за функціями; добре розвинені жувальні м'язи, що є пристосуванням до харчування різною їжею.У ссавців кінцівки розташовані не по боках тулуба, а під ним. Шкіра містить різні залози та волосяний покрив , Для ссавців характерне живородіння та вигодовування потомства молоком. У них досконаліший головний мозок (особливо великий) та органи чуття, що зумовлюють складнішу поведінку.
ответ: На дворе — зима. В этот прекрасный зимний день на небе ни облачка. Вчерашний снегопад укутал город в сверкающую шубу. Мы с папой идём лес. Здесь очень красиво. Те, кому приходилось видеть зимний лес, знают об этой сказке.
Между величественными заснеженными елями огромные сугробы. Тропинки исчерчены иероглифами птичьих следов. Клесты, усердно добывающие семена из шишек, не обращают на нас никакого внимания. Это удивительные птицы. Не боясь морозов, они выводят своих птенцов зимой. Солнце уже высоко. Это уже не тропинка, а россыпь алмазов. Мороз не ослабевает, и снег хрустко скрипит под ногами. Легкий ветерок сдувает с раскидистых еловых лап снежинки. На душе у меня так возвышенно и спокойно.
Этот зимний день был таким коротким, но я еще раз узнала, что зима — мое самое любимое время года.
Объяснение: