Процес поїдання і перетравлення їжі дозволяє йому продовжувати своє фізичне існування. З їжі він отримує ті необхідні поживні речовини, а також вітаміни та мінеральні добавки, без яких не зможуть функціонувати його внутрішні органи.
Якщо розглядати їжу як хімічні речовини, то вона складається з органічних і неорганічних сполук. Їх компоненти, потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, піддаються гідролізу, перетравлюються. Частина з них всмоктується в організм, а частина — виводиться з нього. Відновлення та збереження клітин людського тіла, отримання енергії для того, щоб людина могла жити і рухатися, можливе лише за умови харчування та отримання всього необхідного для життєдіяльності організму через кров, до якої надходять потрібні речовини.
Крім того, є незамінні компоненти, необхідні для забезпечення функціонування людського організму, які він може отримати тільки через їжу. Це деякі амінокислоти і жирні кислоти, адаптогени, вітаміни та мінеральні добавки. У складі органічних сполук вони виконують певні функції, які не можуть здійснювати замість них інші елементи.
Объектом прудового рыбоводства в Беларуси является: 1) карп 2) семга 3) сельдь 4) горбуша.
Объяснение:
Пояснение. Карп, или, как его ещё называют, сазан искусственно расселён почти по всему миру в пределах умеренных и южных широт и везде является ценным объектом рыборазведения. В Беларуси карп (в основном европейский) — главный объект прудового рыбоводства, обеспечивает более 90 % производства прудовой рыбы или около 70 % вылова всей рыбы.