Царство: Животные
Тип: Хордовые
Класс: Млекопитающие
Отряд: Приматы
Семейство: Гоминиды
Род: Человек
Вид: Человек разумный (Homo sapiens).
Опора тела – внутренний скелет, позвоночный столб к которому присоединяются череп и кости поясов конечности.
ЦНС состоит из спинного и головного мозга.
Замкнутая кровеносная система (сердце, артерии, капилляры, вены).
Тело покрыто кожей.
Человек как представитель млекопитающих:
Четырехкамерное сердце.
Артериальная кровь не смешивается с венозной
Легкие имеют альвеолярное строение (увеличивает дыхательную поверхность и усиливает газообмен).
Живорождение (связан с материнской с плаценты, новорожденный питается молоком из молочных желез матери).
Имеются молочные и постоянные зубы.
Відповідь:
Інстинкт (від лат. īnstīnctus — «спонукання», «потяг до дії») — це вроджена схильність живих організмів до певної складної автоматичної поведінки. Найпростішим прикладом інстинктивної поведінки є фіксований комплекс дій, при якому певна послідовність дій, від дуже короткої до послідовності середньої довжини, у незмінному вигляді виконується у відповідь на чітко визначений стимул.
Інстинкти є сукупністю уроджених рефлексів. На відміну від безумовних рефлексів, що виникають на рівні спинного мозку або периферійних гангліїв, інстинкти виникають у головному мозку. Зазвичай дуже важко відрізнити дійсно генетично успадковані інстинкти від епігенетичних ефектів навчання, що можуть проявлятися на дуже низькому рівні, а ефект від них може зникнути лише через покоління життя в іншому середовищі.
Поведінка є інстинктивною, якщо вона не базується на попередньому досвіді (тобто проявляється без научіння) і є, відтак, виявом вроджених біологічних чинників. Прикладами інстинктивної поведінки є ритуальні бої у тварин, шлюбна поведінка тварин чи гніздування.
Інстинкти слід відрізняти від рефлексів, які є простими реакціями організма на певний подразник, наприклад звуження зіниць як реакція на яскраве світло, колінний рефлекс та ін.
Пояснення: