М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
норочка3
норочка3
01.03.2022 01:28 •  Биология

Что может происходить с клеткой при нарушении функционирования ядра?

👇
Ответ:
valeria276
valeria276
01.03.2022
Ядро содержит наследственную информацию о клетке. при нарушении ядра прекращается деление клетки, биосинтез белка, и как следствие нарушается рост, обмен веществ  
4,5(62 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Процес у крилатих здійснюється дещо інакше, ніж у ссавців. Крім легенів, у них є також повітряні мішки. В залежності від виду, дихальна система птахів може включати сім або дев'ять цих лопатей, які мають вихід в плечову і стегнової кістки, хребці і навіть череп. З-за відсутності діафрагми повітря переміщається шляхом зміни тиску в повітряних мішках за до грудних м'язів. Це створює негативний тиск в лопатях, змушуючи повітря входити в дихальну систему. Подібні дії не є пасивними. Вони вимагають певні м'язові скорочення для посилення тиску на повітряні мішечки і виштовхування повітря назовні. 

Будова дихальної системи птахів передбачає підняття грудини під час процесу. Легкі пернатих не розширюються або звужуються, як органи ссавців. У тварин обмін кисню і вуглекислого газу відбувається в мікроскопічних мішечках, називаються альвеолами. У крилатих родичів газообмін здійснюється в стінах мікроскопічних трубочок, званих повітряними капілярами. Органи дихання птахів працюють ефективніше, ніж у ссавців. Вони здатні переносити більше кисню з кожним вдихом. При порівнянні з тваринами аналогічного ваги, є більш повільні частоти дихання. 
4,6(5 оценок)
Ответ:
zizizineb99
zizizineb99
01.03.2022
Для тополі характерним показником сезонного ритму є дозрівання насіння приблизно в липні. Пристосовуючись, до рознесення вітром, насіння має так званий "пух".
У берези - "сережки" - вмістилища дозрілих насінин. Ще береза на 3-4 рік життя змінює головну вість ( тобто палка,яка росла прямо вгору і була головною перестає активно роси і "головною" стає інша), надалі така зміна головної осі росту відбувається щороку навесні.
Ну а ще для всіх дерев характерним є пожвавлення руху поживних речовин, розчинених у воді навесні = можна "збирати сік"...березовий на приклад. Влітку цей потік уповільнюється.
4,4(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ