М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ruzannakokh
ruzannakokh
06.04.2020 00:21 •  Биология

Какой цветок называют правильным а какую неправильным цветком

👇
Ответ:
vladamalaxova
vladamalaxova
06.04.2020
Правильные-листочки околоцветника (простого и двойного) могут располагаться так, что через него можно провести несколько плоскостей симметрии.
Неправильные -цветки, через которые можно провести одну плоскость симметрии.
4,8(91 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
K1rysha
K1rysha
06.04.2020

Объяснение:

Ссавці, або звірі, - найвище організовані серед усього тваринного світу. Головний мозок їх відзначається особливо високим розвитком. Механізми теплорегуляції забезпечують відносну постійність температури тіла і цим зменшують залежність від умов середовища, а живородіння та вигодовування малят молоком підвищує виживання нащадків та дає можливість розмножуватися за різноманітних умов життя.

Найпримітивнішими ссавцями є першозвірі, до яких належать такі живі викопні, як качконіс та єхидна - мешканці Австралії і прилеглих островів, що утворюють ряд однопрохідних, або яйцекладних. Як видно з назви ряду, його представникам притаманна така примітивна ознака, як наявність клоаки, а розмножуються вони, відкладаючи яйця, а потім їх насиджують (качконіс) або виношують у шкірястій сумці, що утворюється на період розмноження на череві самки (єхидна).

Вигодовують першозвірі малят молоком, але сосків у них нема, а виділяється молоко на особливих ділянках шкіри - залозистих полях, розташованих на череві, з яких малята злизують молоко. Хоча тіло цих тварин вкрито шерстю, температура тіла у них досить низька і коливається у значних межах залежно від температури зовнішнього середовища: від 22° до 37° С. Головний мозок розвинений слабо.

Ці та багато інших примітивних ознак наближають яйцекладних до їх предків - плазунів, а тому деякі вчені вважають, що качконіс та єхидна - не ссавці, а живі викопні плазуни, які лише подібні за своєю організацією до ссавців. В усякому разі, цих тварин відокремлюють від справжніх звірів і виділяють в особливий підклас - першозвірів.

Серед підкласу справжніх звірів, до якого належать усі інші ссавці, є тварини з різним ступенем будови. Нижчі звірі, або сумчасті, також відзначаються рядом примітивних рис. Дитяче місце в матці (плацента) розвинене у них дуже слабо, а тому вагітність триває короткий час і дитинчата народжуються крихітними, подібними до зародків, і дальший їх розвиток проходить у сумці, в якій є сосок, що до нього маля прикріплюється ротом і живиться у перший період пасивно (молоко періодично впорскується в рот).

Досить примітивними є і деякі вищі звірі, або плацентарні. Так, комахоїдні ссавці, до яких належать кроти, їжаки, землерийки та ін., мають невеликих розмірів півкулі головного мозку, закрутки на них відсутні, зуби слабо диференційовані.

На найвищому щаблі розвитку між ссавців перебувають примати, до яких відносять півмавп і мавп. А серед мавп - людиноподібні - найвище організовані з усіх сучасних тварин на Землі.

4,8(25 оценок)
Ответ:
Bogalexx
Bogalexx
06.04.2020
1) образуют энергию в виде аденозинтрифосфата,поддерживают жизнедеятельность на клеточном уровне за счёт формирования АТФ,их называют так потому что их основная функция - АТФ. 
у лизосом основная функция - переваривание пищи,попавшей в клетку путем фагоцитоза.Ядро -это оргоноид несущий и передающий генетическую информацию,
2)днк это-источник наследственной информации, ДНК содержит дезоксирибозу, РНК — рибозу. у ДНК 2 цепочки, а у РНК 1, и вместо азотистого основания тимина (комплиментарного аденину в ДНК) в РНК содержится основание урацил, также комплиментарное аденину. ДНК составляет часть ядра, а РНК синтезируется на рибосоме.вот и всё) растения создают на Земле условия для существования всех живых организмов!  это всё образуется за счёт фотосинтеза, Митоз – универсальный непрямого деления клетки, у которой присутствует ядро, т.е. клеток грибов, растений и животных.
что смогла,остальное не совсем помню)а то что написала только что проходили) так что удачи)
4,7(9 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ