М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
gatilovasofiya
gatilovasofiya
27.02.2023 10:03 •  Биология

Окончательный хозяин сосальщика и ленточного червей,и еще промежуточный хозяева.

👇
Ответ:
Представители: Класс Сосальщик - Печеночный сосальщик.
Представители: Класс Ленточные черви - Бычий цепень .
4,6(59 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
DmdmdmA
DmdmdmA
27.02.2023
Эволюция органического мира несколько этапов. Первый из них - возникновение первичной биосферы с биотическим круговоротом, второй — усложнение структуры биотического компонента биосферы в результате появления многоклеточных организмов. Эти два этапа, осуществляющиеся в соответствии с чисто биологическими закономерностями жизнедеятельности и развития, могут быть объединены в период биогенеза.
Все наполненное органической жизнью пространство земного шара (гидро-, лито- и тропосфера) составляет биосферу. Появление живых организмов на земле, а следовательно, и появление биосферы относят к периоду 1,5—4 млрд. лет тому назад (Вернадский, 1936 и др.). По мере эволюции органического мира во взаимодействии с неорганической средой, состав биосферы и формы взаимоотношений отдельных видов организмов и их комплексов между собой и абиотической средой, естественно, непрерывно усложняются.
4,4(84 оценок)
Ответ:
Toktorovaskar
Toktorovaskar
27.02.2023

Загалом, припущення, що на цій планеті можуть бути якісь мікроорганізми, виникло не сьогодні.  

Щоправда, температура на її поверхні сягає позначки 470°C вище нуля і жодна з навіть дуже «екстремальних» бактерій за таких умов не виживе. Проте на висоті кількадесяти кілометрів температура набагато нижча, і за неї відносно прості форми життя уявити можна. Дослідники ігають на такій висоті хмари, які періодично змінюють свою конфігурацію. Може, це і є розмноження венеріанських бактерій?

А 14 вересня науковий журнал Nature Astronomy надрукував статтю міжнародної групи авторів під назвою «Газ фосфін у хмарному покриві Венери». За до потужних телескопів дослідники побачили лінії спектру, які відповідають газу фосфіну. Такий спектральний аналіз давно використовується в астрономії і дає можливість за складом світла від того чи іншого об’єкта досить надійно визначити, є там певні хімічні сполуки чи ні.

У цьому випадку майже немає сумнівів, що у хмарах Венери на висоті понад 50 кілометрів справді є сполука з хімічною формулою PH₃. На Землі фосфін утворюється в результаті або деяких технологічних процесів, або діяльності певних груп бактерій.

Дослідники розглянули різні гіпотези, що могли б пояснити, звідки фосфін взявся на Венері, і дійшли висновку, що жодна з них не є переконливою. Версія про бактерії не виключається, але наявність фосфіну не є переконливим доказом на користь їх існування на Венері. Імовірно, цей газ там утворюється завдяки якимось абіотичним (не пов’язаним із живими організмами) процесам, про які ми поки не знаємо.

Объяснение:

4,5(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ