М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Djilsi
Djilsi
26.11.2022 03:12 •  Биология

Выделительная система пиявки состоит из 1) туловищных почек
2) протонефридиев
3) кожных желёз
4) метанефридиев
ответить

👇
Ответ:
Tyxco
Tyxco
26.11.2022

ответ:4) Метанефридиев

4,5(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alexvelova
alexvelova
26.11.2022

Объяснение:

Нині можливе перенесення генів будь-якого організму в клітину реципієнта для одержання рослини або тварини з рекомбінованими генами і відповідно новими властивостями. Рослини і тварини, одержані методами генної інженерії, називаються генетично модифікованими, а продукти їх переробки — трансгенними або генетично модифікованими харчовими продуктами (ГМО).

Трансгенні бактерії використовуються у різних галузях господарської діяльності людини: для клонування генів і виробництва білка, оздоровлення рослин (збільшення морозостійкості, захист від шкідників), у процесах бактеріального синтезу (виробництво фенілаланіну). Швидкими темпами розвивається генетична інженерія тварин. Завдяки цій технології з метою виробництва продуктів медичного призначення створені трансгенні кролики, свині, вівці тощо. Ланцюговим інструментом для генетичних досліджень стали трансгенні миші. Вони дають важливу інформацію при плануванні генної терапії у людини, вивченні моногенних хвороб, злоякісних новоутворень.

4,6(25 оценок)
Ответ:
Sunlight11
Sunlight11
26.11.2022

Токувати павич починає з березня і продовжує весь теплий період, приблизно до серпня. Наприкінці літа павичі линяють, втрачаючи по всій ділянці свої чудові пір'їни.

Ритуал павичів дуже відрізняється від ритуалу інших птахів, що також виконують прекрасні шлюбні танці під час токування. Павич величезним хвостом розкриває перед самкою свій гарний  хвіст, прагнучи привернути її увагу та завоювати прихильність.

Через 28 днів вилуплюються пташенята.. Мати збирає маленькі крихти і розкидає їх перед пташенятами, щоб вони самі їх скльовували. Гарне оперення і довгий хвіст з'являються у павичів тільки у віці півтора років, що свідчить про їх статеву зрілість. До цього часу вони мають сіро-коричневе забарвлення, як і самки.

4,4(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ