Объяснение:
Мигда́лики (лат. tonsillae) — орган в ротоглотці, сформований лімфаденоїдною (лімфоїдною) тканиною у слизовій оболонці верхніх дихальних шляхів людини й ряду хребетних тварин[1]. Українська назва є калькою грец. αμυγδάλη («мигдаль»): за схожість формою на мигдалевий горіх. Розмовна назва піднебінних мигдаликів «гланди» походить від лат. glandula («залоза»).
В одній зі своїх робіт[2], що була видана у 1884 році, німецький гістолог та анатом Вільгельм Вальдейєр (1836—1921) звернув увагу на те, що мигдалики розташовані у вигляді кільця. На честь науковця воно було назване лімфаденоїдне глоткове кільце Пирогова-Вальдейєра[3].
1. Побегом называют стебель с расположенными на нем листьями и почками. Участок стебля, на котором находится лист и почка называется узлом. Расстояние (отрезок стебля между двумя узлами) называется междоузлием. Угол между листом и выше расположенным участком стебля называется пазухой листа. Почки могут быть: верхушечными и боковыми (пазушными). Верхушечные расположены - на конце побега. Пазушные – в пазухе листа