М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
fatima52
fatima52
02.03.2021 04:43 •  Биология

Как классифицируют вещества по растворяемости в воде

👇
Ответ:
Топовая20171
Топовая20171
02.03.2021

Все вещества по растворимости в воде делят на три группы: хорошо растворимые, малорастворимые, практически нерастворимые.

Объяснение:

4,4(41 оценок)
Ответ:
FACE229
FACE229
02.03.2021

1)Р – растворимые (более 10 г в 100 г воды). 2)М – малорастворимые (0,01–10 г в 100 г воды). 3)Н – нерастворимые вещества (меньше 0,01 г в 100 г воды), Для того, чтобы определить растворимость веществ в воде, необходимо пользоваться таблицей растворимости солей, кислот и оснований в воде.

4,4(58 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
миша1093
миша1093
02.03.2021
Из 350 видов птиц, постоянно или временно обитающих на территории Дагестана, 53 вида занесены в первое издание Красной книги Республики Дагестан. Во втором издании количество редких птиц увеличилось до 62, что говорит о крайне неблагополучном положении охраны животных в нашей республике. В списке редких и исчезающих птиц находятся: белый аист, малый лебедь, белоглазый нырок, скопа, европейский тювик, курганник, змееяд, степной орел, могильник, беркут, стервятник, черный гриф, балобан, кавказский тетерев, султанка, дрофа, ходулочник, филин, тугайный соловей, короткопалый воробей и др. Исчезновение птиц происходит по вине браконьеров, плохой работы особо охраняемые природные территории (заповедники «Самурский», «Тляратинский» и др.) и ненадлежащими биотехническими мероприятиями (подкормка, организация гнезд и т. д.)[1].
4,5(48 оценок)
Ответ:
к2а2т2я
к2а2т2я
02.03.2021
Значна частина птахів щороку здійснюють дальні міграції, а багато нерегулярно кочують на короткі відстані. Птахи є соціальними тваринами, які застосовують для комунікації візуальні ізвукові сигнали, зокрема спів; для них характерна соціальна поведінка, що включає утворення зграй, спільне вигодовування пташенят, полювання та захист від ворогів. Переважна більшість птахів є моногамними — вони утворюють пари, зазвичай, на один сезон гніздування, інколи на декілька років або на все життя. В інших видів гається полігінія(«багато самиць») або, рідко, поліандрія(«багато самців»). Яйця здебільшого відкладаються в особливим чином зроблені гнізда та висиджуються партнерами. Багато птахів досить довгий період після вилуплення з яєць пташенят піклуються про них.

Багато видів мають важливе економічне значення для людини, здебільшого як джерело їжі, отриманої в результаті ведення сільського господарства абополювання. Деякі види, особливо співочі птахи і папуги, є популярними хатніми тваринами. Птахи посідають чільне місце в усіх сферах людської культури — відрелігії до поезії та музики. Внаслідок антропогенного впливу за період із XVII ст.вимерло близько 120–130 видів птахів. На початку XXI ст. близько 1200 видів перебувають під загрозою зникнення через діяльність людини, попри зусилля щодо їх збереження.

Політ — основний б пересування (локомоції) більшості видів птахів, який допомагає їм харчуватися, мігрувати та тікати від хижаків.

Головними адаптаціями до польоту є утворення крил та пір'я. Крім того, скелетптахів досить відрізняється від решти сучасних тварин наявністю порожніх кісток, що помітно зменшує його масу. У сучасних птахів також відсутні деякі кістки, що існували ще у археоптерикса, зокрема зник кістковий хвіст, а щелепа ззубами була замінена легким дзьобом. Також у скелеті з'явився кіль, до якого кріпляться махові м'язи крил. Пір'я літаючих птахів також відрізняється від пір'я багатьох нелітаючих наявністю мікроскопічних гачків, що утримують перо разом та надають йому необхідну для польоту міцність.

Важливою адаптацією, призначеною для забезпечення високих витрат енергії та, відповідно, високої швидкостіметаболізму, є виникнення подвійного дихання, яке дозволяє ефективно використовувати увесь об'єм легенів та забезпечувати газообмін як під час вдиху, так і під час видиху, що не характерно для інших тварин.
4,7(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ