М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Kseniacаt
Kseniacаt
24.08.2022 09:19 •  Биология

1) Перший учень стає біля дошки, бере вантаж (гантель масою 2 кг або пластикову пляшку об'ємом 1,5 л з водою) і відводить руку з вантажем убік до рівня грудей. Другий учень крейдою на дошці позначає рiвень, до якого перший учень підніс руку з вантажем. Вмикас секундомір і фіксує час до того моменту, коли рука першого учня з вантажем почне трем тіти і зовсім опуститься. Після цього учнi мiняються мiсцями. 2) Перший учень знову бере вантаж і ритмічно піднімає та опускає його на висоту позначки, зробленої раніше. Другий учень фіксує час настання втоми. Після цього учнi мiняються місцями. 3) З якого виду навантаження швидше настає втома? Чому?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
aaaddd1988
aaaddd1988
24.08.2022

откладывать яйца.

2. Например, изменение условий питания вызывает миграции животных на большие или меньшие расстояния. В условиях тундры миграции на сотни километров замечены у северных оленей, лосей. На более короткие расстояния мигрируют некоторые грызуны — серый хомячок, серая крыса. У птиц миграция может быть на тысячи километров (перелет).

3. В дикой природе животные не всегда могут укрыться от плохой погоды, перепадов температур, накопить и сохранить еду. Поэтому природой предусмотрена для животных к спячке. Это сохранить жизнь организма в трудные периоды.

4.  

Обеспеченность кормом особенно влияет на животных с узкой пищевой специализацией.   Погодные условия: обильные снега или наводнения могут вызвать гибель животных. Большая численность хищников влияет на численность медленно размножающихся животных. Большое количество паразитов снижает плодовитость животных и облегчает охоту хищникам.

Объяснение:

4,8(68 оценок)
Ответ:
vikakruchko1405
vikakruchko1405
24.08.2022

Одомашнення — це процес змін популяцій рослин або тварин, завдяки якому вони стають пристосованими до утримання в неволі й використання їх людиною. Одомашнення відбувається з метою отримання від рослин і тварин продуктів харчування, промислової продукції (шкіра, волокно тощо) або в інших цілях (транспорт, охорона тощо).

Одомашнення рослин людиною відбувалося незалежно в різних регіонах нашої планети. Самі регіони, у яких відбувалося одомашнення, мали певні особливості. Крім сприятливих кліматичних умов потрібна була ще наявність певних видів рослин з досить великими плодами й достатня кількість населення та певні соціальні умови для можливості утворення осілих поселень. Тому існувало лише кілька центрів походження рослин. Виявив ці центри видатний учений, генетик і селекціонер М. І. Вавилов (мал. 53.1).

4,4(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ