Объяснение:
БУДОВА: У птахів: 1) голова невелика, шия довга і надзвичайно рухома. 2) Щелепи позбавлені зубів, витягнуті і утворюють дзьоб, одягнений роговим чохлом. ... 3) З боків голови розташовані великі очі, а нижче їх є зовнішні слухові отвори. 4) Передні кінцівки перетворені в літальний орган - крила.
Птахи — це спеціалізована гілка хребетних, що виникла від тероподних динозаврів у юрському періоді (близько 160 млн років тому). Характерними рисами сучасних птахів є:
1) наявність пір'я, дзьоба без зубів,
2)відкладання яєць з міцними оболонками,
3)високий рівень метаболізму,
4)чотирикамерне серце,
5)легкий міцний скелет.
Тіло павукоподібних складається з головогрудей і черевця. Головогруди вкриті щільною кутикулою і включають шість сегментів. Кінцівки першого сегмента — хеліцери — є органами захоплення і подрібнення їжі. У павуків на кінчиках хеліцер відкриваються протоки отруйних залоз. Кінцівки другого сегмента — педипальпи — виконують функцію утримання здобичі, беруть участь у перенесенні сперми в статеві шляхи самки, слугують органами дотику. Кінцівки наступних чотирьох сегментів — ноги — беруть участь у пересуванні, плетінні павутини (павуки), викопуванні нірок, утриманні яєчного кокона, здобичі. Вони мають нюхові та дотикові рецептори. На відміну від ракоподібних обидві антени у павуків редукуються, фасеткові очі відсутні.
Черевце з'єднується з головогрудьми за до сьомого сегмента, який не несе кінцівок. Кінцівки черевця, які несуть «зябра», перетворюються на «легені». Кінцівки десятого й одинадцятого сегментів утворюють у павуків павутинні бородавки.
Характерною особливістю павукоподібних є тенденція до злиття члеників тіла, з утворенням головогрудей й черевця. У примітивніших (фаланги) обидва відділи ще зберігають сегментацію. Скорпіони мають сегментацію тільки на черевці, у павуків черевце вже не сегментоване, а кліщі втратили навіть поділ тіла на головогруди і черевце.
Объяснение:
кровь, лимфа, тканевая жидкость и спинномозговая жидкость
В)