М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Aza3lo
Aza3lo
13.01.2022 14:44 •  Биология

33. Установiдповiднiсть мiж біохiмiчними процесами та місцями їхнього перебігу: 1.Фотосинтез 2.Транскрипція
3.Аеробне дихання
А.Ядро
Б.Цитоплазма
В. Мітохондрії
Г.Хлоропласти
34. Установіть вiдповiднiсть мiж біохімічними процесами та місцями їхнього перебігу:
1.Глiколiз
2.Подвоення днк
3.Трансляция
А.Гранулярна ЕПС
Б.Цитоплазма
В.Мітохондрії
Г.Ядро
35.Установіть вiдповiднiсть між органелами та їх приналежністю до певного класу органел:
1. Немембраннi
2. Одномембранні
3. Двомембранні
А. Мітохондрії
Б. Глікокалiкс
В. Росомы
Г. Лізосоми
36. Установіть відповiднiсть між органелами та їх приналежністю до певного органел: 1. Немембранні
2. Одномембранні
3. Двомембранні
А. Клітинна стінка
Б. Ендоплазматична сітка
В. Хлоропласти
Г. Клітинний центр

👇
Открыть все ответы
Ответ:
mariya1810
mariya1810
13.01.2022

Объяснение:

Членистоно́гие (лат. Arthropoda, от др.-греч. ἄρθρον — сустав и πούς, род. п. ποδός — нога) — тип первичноротых животных, включающий насекомых, ракообразных, паукообразных и многоножек. По количеству видов и распространённости может считаться самой процветающей группой живых организмов. К представителям этого типа относится более 80% всех видов животных на Земле.

Основная особенность представителей данной группы животных организмов — наличие наружного скелета, образованного частично склеротизованной хитинсодержащей кутикулой, и гетерономно сегментированное тело с парными членистыми конечностями (хотя бы на некоторых стадиях жизненного цикла).

4,6(3 оценок)
Ответ:
рысь32
рысь32
13.01.2022

Відповідь:

Типи м'язів

М'язи людини поділяються на 3 типи, залежно від їхньої будови.

Перша група м'язів — скелетні, або поперечносмугасті м'язи. Скелетних м'язів у людини понад 600. Ці м'язи здатні довільно, на бажання людини, скорочуватися і разом зі скелетом утворюють опорно-рухову систему. Загальна маса цих м'язів становить близько 40 % ваги тіла, а у людей, що активно розвивають свої м'язи, може бути ще більше. За до спеціальних вправ розмір м'язових клітин можна збільшувати допоки вони не виростуть в масі та обсязі і не стануть рельєфними. Скорочуючись, м'яз коротшає, потовщується і рухається відносно сусідніх м'язів. Скорочення м'яза супроводжується зближенням його кінців і кісток, до яких він прикріплений. У кожному русі беруть участь м'язи, які вчиняють його і протидіють йому, що надає руху точність і плавність.

Другу групу м'язів становить серцева поперечносмугаста (покреслена) м'язова тканина (міокард). Вона складається з кардіоміоцитів. Скорочення серцевого м'яза не підконтрольні свідомості людини, вона іннервується вегетативною нервовою системою.

Третій тип м'язів, який входить до складу клітин внутрішніх органів, кровоносних судин та шкіри, — гладка м'язова тканина, що складається з характерних м'язових клітин (міоцитів). Їхні повільні і тривалі скорочення відбуваються мимоволі, тобто незалежно від бажання людини.

Гладкі м'язи, або м'язи мимовільних рухів, розташовані переважно у стінках порожнистих внутрішніх органів, таких як стравохід або сечовий міхур. Вони грають важливу роль в процесах, що не залежать від нашої свідомості, наприклад, в переміщенні їжі по травному тракту.

Короткі веретеновидні клітини гладких м'язів утворюють пластини. Скорочуються вони повільно і ритмічно, підкоряючись сигналам вегетативної нервової системи.

Пояснення:

4,6(53 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ