М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
p111111197
p111111197
12.07.2020 18:44 •  Биология

Какие функции выполняет кровеносная система насекомых

👇
Ответ:
Tomiriszharasbaeva
Tomiriszharasbaeva
12.07.2020

В организме животных главной функцией кровеносной системы является доставка к органам кислорода, который переносят клетки крови. У большинства насекомых гемолимфа не выполняет дыхательной функции, так как кислород непосредственно доставляется к тканям через трахеи. Однако, благодаря движению крови, становится возможным: Доставлять клеткам питательные вещества.

Можете сделать мой ответ лучшим

4,7(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
arehovaa1
arehovaa1
12.07.2020

Водорості (лат. Algae) — гетерогенна група, деякі види автотрофні. Ця група охоплює кілька різних груп відносно за структурою живих організмів, які отримують необхідну для життєдіяльності енергію шляхом фотосинтезу, мешкають переважно у водному середовищі чи пристосувались до життя у ґрунті та інших наземних місцях зростання. Водорості традиційно розглядалися як нижчі рослини. І дійсно, деякі з них (Зелені водорості) близько споріднені з вищими рослинами. Проте інші представляють різні групи най ших поряд з тими, які традиційно вважалися схожими до тварин (наприклад, Apicomplexa). Різні групи водоростей виникли у різний час від різних предкових форм (поліфілетично) та розвивалися окремо, але в результаті конвергентної еволюції набули багато схожих рис.

Объяснение:

4,8(77 оценок)
Ответ:
MaXIm0100742578
MaXIm0100742578
12.07.2020

ОбъяснениДо́кази еволю́ції — наукові дані і концепції, які підтверджують походження всіх живих істот на Землі від спільного предка[~ 2]. Завдяки цим доказам основи еволюційної теорії отримали визнання наукової спільноти, а провідною системою уявлень про процеси видоутворення стала синтетична теорія еволюції[1][~ 3].

Еволюційні процеси гаються як в природних, так і в лабораторних умовах. Відомі випадки утворення нових видів[2]. Описані також випадки розвитку нових властивостей завдяки випадковим мутаціям[3]. Факт еволюції на внутрішньовидовому рівні доведений експериментально, а процеси видоутворення гались безпосередньо в природі.

З метою отримання відомостей про еволюційну історію життя, палеонтологи аналізують викопні рештки організмів. Ступінь спорідненості між сучасними видами можливо визначити порівнюючи їх будову[4], геноми, розвиток ембріонів (ембріогенез)[5]. Додаткове джерело інформації про еволюцію — закономірності географічного поширення тварин і рослин, які вивчає біогеографія[6]. Всі ці дані складаються в єдину картину — еволюційне дерево життя.е:

4,4(78 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ