Мова тварин — набір символів та жестів, які складають основу спілкування тварин , сукупність конкретних сигналів — звукових, нюхових, зорових і т.д., які діють в даній ситуації і мимоволі відображають стан тварини в даний конкретний момент . Мова тварин уроджена. Вчитися її тварині не доводиться. Якщо курча вилупилося в ізоляції, то й воно володіє «словниковим запасом», який слід мати курці або півневі. У спілкуванні тварин можна знайти низку особливостей, характерних для мовного спілкування людини. Наприклад, сигнали, що використовує людина при спілкуванні, вельми довільні, оскільки за своїми фізичними особливостями вони не схожі на ті характеристики навколишнього світу, які вони позначають.
Відповідь:
Розмноження:
Розмножуються лишайники здебільшого вегетативно (ділянками тіла; у деяких з'являються спеціальні утвори: різноманітні за формою вирости верхнього корового шару - клітини водоростей, які оточені гіфами - сильний вітер, рясний дощ або тварини обламують і поширюють їх; в інших лишайників у серцевинній частині формуються мікроскопічні кульки з однієї чи декількох клітин водорості, оточених гіфами гриба, після дозрівання розривають коровий шар лишайнику і виходять назовні у вигляді порошкоподібного нальоту), але можуть розмножуватись і статевим (формуються особливі спори, у сприятливих умовах проростають, гіфи починають рости в усіх напрямках, коли знайдуть потрібний вид водорості чи ціанобактерії, гіфи обплутують водорість чи ціанобактерію та утворюють тіло лишайника).
Ріст:
Ростуть лишайники дуже повільно (за рік вони збільшуються лише на декілька міліметрів, листуваті та кущисті лишайники ростуть швидше, ніж накипні).
Тривалість життя:
Живуть лишайники довго - десятки та сотні років (довгожитель ризокарпон географічний).
Пояснення:
Відповідь:
Пояснення:
Дезинфицирующее средство.
Возбудители этого заболевания живут в кишечнике крупного рогатого скота, свиней, лошадей, грызунов.
Опасная болезнь, источником инфекции чаще всего бывают домашние птицы, кошки, собаки, КРС, больные люди. Заражение происходит через заражённые продукты.
Опасное и заразное заболевание, вызванное дизентерийной палочкой.
Сильный понос.
Искусственно созданное отверстие для выведения наружу продуктов, находящихся в полостных органах или железах.
Желудочный сок, выделяющийся условно-рефлекторно.
Рефлексы, приобретённые в течение жизни.
Болезнь, возбудителем которой является холерный вибрион.
Врождённые рефлексы, свойственные всем особям данного вида.