печень имеет регенерацию и т.б
Що таке гіподинамія? Гіподинамія — це обмеження рухової активності, обумовлене життя, професійною діяльністю, тривалим постільним режимом, перебуванням людини в умовах невагомості (тривалі космічні польоти) і т. д. .
Вплив гіподинамії Вона є наслідком звільнення людини від фізичної праці. Іноді називається «Хворобою цивілізації» . Особливо впливає на серцево-судинну систему: слабшає сила скорочень серця, зменшується працездатність, знижується тонус судин. Негативний вплив виявляється і на обмін речовин і енергії, зменшується кровопостачання тканин.
Симптоми гіподинамії • млявість, сонливість; • поганий настрій, дратівливість; • загальне нездужання, утома; • зниження апетиту; • порушення сну, зниження працездатності.
Причини гіподинамії Досягнення технічного прогресу роблять більш комфортним життя людини, однак мало хто замислюється, що зниження фізичної активності, наприклад, при використанні особистого автомобіля, негативно позначається на здоров’ї. Крім того, гіподинамія незмінний супутник людей так званих сидячих професій (програмісти, менеджери і т. д. ).
Причини гіподинамії Гіподинамія в шкільному віці часто пов’язана з нераціональним розпорядком дня дитини, перевантаженням і навчальною роботою, внаслідок чого залишається мало часу для прогулянок, ігор, занять спортом.
Наслідки гіподиномії Наслідком гіподинамії можуть стати ожиріння і атеросклероз.
Профілактика гіподинамії Очевидно, що заходу профілактики повинні бути спрямовані на збільшення фізичної активності в кожної людини. Дітей необхідно з раннього дитинства привчати до щоденного виконання ранкової зарядки, активним іграм на свіжому повітрі, обов’язковому відвідуванню уроків фізичної культури в школі, дуже корисне відвідування спортивних секцій.
Профілактика гіподинамії Лікарі рекомендують для профілактики гіподинамії пити якомога більше рідини — чай, компоти, соки. Удвічі корисно пити фруктові і овочеві соки — вони до зміцнити імунітет.
Профілактика гіподинамії Що стосується харчування, то воно повинно бути збалансованим — більше фруктів і овочів, корисний мед з лимоном. Дуже важливий і повноцінний відпочинок — людина повинна спати не менше восьми годин.
Объяснение:
вот
Объяснение:
Гідри
Нервова система являє собою нервову сітку (дифузний плексус) і є найпростішим з існуючих варіантів нервової системи багатоклітинних тварин. Гідри не мають чітко виділеного мозку та м'язів. Нервові клітини сполучають чутливі фоторецептори та механічні рецептори, що розкидані по зовнішній оболонці та щупальцях гідри.
кільчастий черв
Нервова система: у кільчастих червів — вузлового типу, але складніша, ніж у плоских та круглих червів. Вона представлена навкологлотковим кільцем, черевним нервовим ланцюжком та нервами, що відходять до різних органів. У кільчастих червів добре розвинені органи чуттів.
1.Многие беспозвоночные к регенерации значительной части тела. У большинства видов губок, гидроидных полипов, многих видов плоских, ленточных и кольчатых червей, мшанок, иглокожих и оболочников из небольшого фрагмента тела может регенерировать целый организм.
2.Паразитизм встречается среди различных групп организмов: животных (простейшие, плоские черви, нематоды, кольчатые черви, моллюски, членистоногие), бактерий, грибов (мучнисторосяные, трутовики) и даже у покрытосеменных растений.
3.Эволюционно после кольчатых червей замкнутая кровеносная система появляется только у хордовых.
4.самый известный отряд головоногих моллюсков. Типичные осьминоги, описанные в этой статье, — представители подотряда Incirrina, придонные животные.
5.Наружный скелет из хитина — это признак типа Членистоногие. К этому типу относятся три класса: Ракообразные, Паукообразные и Насекомые.
Острица — это круглый червь-паразит. У круглых червей нет наружного скелета.
Перловица и малый прудовик — это представители типа Моллюски. У моллюсков роль наружного скелета выполняет раковина, а раковина состоит из соединений кальция.
Пчела — это насекомое, значит, она относится к типу Членистоногие и, поэтому, наружный скелет из хитина у нее.
6. паук.