М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nenezkivazak
nenezkivazak
23.07.2020 04:08 •  Биология

Почему человек не может быть сыт водой и воздухом? вопрос по биологии

👇
Ответ:
даша084
даша084
23.07.2020

недостаток белка и микроэлементов,которые можно получить только из продуктов животного и растительного производства

4,7(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

ответ:Кровеносная система по степени развития связана с характером дыхания, степенью расчленения и величиной тела. Сердце наиболее развито у крупных расчлененных форме локализованным легочным дыханием. Так, у скорпионов сердце длинное трубчатое с 7 парами остий, передней и задней аортами и метамерными артериями; у жгутоногих остий 5 пар, у пауков — 3—4 пары, у сенокосцев — 2 пары; у клещей сердце имеет вид мешочка с парой остий или отсутствует Через аорту и боковые артерии кровь из сердца изливается в систему лакун — пространств между органами. У форм, имеющих легкие, она проходит через легочные синусы и, обогатившись кислородом, возвращается в околосердечный синус и через остии в сердце. При трахейном дыхании кровь собирается к сердцу из всех полостей между органами. Кровь паукообразных бесцветна и содержит клетки нескольких типов.

Объяснение:

4,6(33 оценок)
Ответ:
hilka2
hilka2
23.07.2020

Цікаві факти про метеликів З незапам’ятних часів метелики асоціюються з весною, красою, вічністю. Вони були символом безсмертності, щастя, вірності, любові, а деякі молодята в сучасний час відпускають метеликів на весіллі замість голубів. Ці загадкові і безперечно красиві істоти є джерелом поетичного натхнення і стали героями багатьох міфів і легенд.

1. Метелики відносяться до однієї з найбільших груп комах — до лускокрилих. Крім цих створінь ця група включає також молей і метеликів. На даний момент лускокрилі налічують близько 157 000 видів комах.

2. Ці унікальні створіння є другими за своєю чисельністю обпилювачами після бджіл. 3.

Наука, що вивчає метеликів, називається лепидоптерологія.

4. Найбільшим нічним метеликом вважається Attacus aitas. Його крила мають розмах близько 30 см і його часто плутають з птахом.

5. Найбільший витривалий метелик світу має назву «Монарх». Він може подолати відстань у тисячу кілометрів без зупинок.

6. Максимальна швидкість, яку може розвинути це маленьке творіння — 12 миль на годину, але існують види, які досягають позначки в 50 км / ч (31 миля на годину).

7. Найдивнішим фактом про ці створіння є те, що метеликам необхідно сонячне тепло для того, щоб літати.

8. 4 крила метеликів покриті лусочками, які є мішечками з прозорими ребристими стінками. Після необережного дотику вони відвалюються і крила виглядають полинялими. Насправді крила метелика прозорі. Лусочки, які покривають крило, просто відбивають сонячне світло і цим самим надають собі окрас. В рідкісних випадках лусочки у метелика присутні в дуже маленьких кількостях або ж зовсім відсутні.

9. Цикл життя цих істот складається з чотирьох фаз: яйце, гусениця, лялечка і імаго (метелик). Яйця можуть мати різні форми: від кулястої і круглої до циліндричної і незграбної. Це залежить від виду метелика.

10. Цікавий факт: метелик відкладає своє потомство в одному місці багато років поспіль

Объяснение:

4,6(22 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ