М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vasilchukanna1
vasilchukanna1
08.11.2021 20:44 •  Биология

.Яке значення гриби мають у природі і житті людини.Назвіть отруйні гриби та опишіть один із них.(на пів сторінки)

👇
Ответ:
vova25051
vova25051
08.11.2021

Гриби виконують важливу роль у природі та житті людини. Вони є важливими розкладачами органічної речовини, допомагають утримувати родючість грунту та розкладати мертві рослини та тварини. Крім того, деякі гриби мають значний економічний та харчовий вплив, використовуються у кулінарії, медицині та інших сферах.

Однак, деякі гриби є отруйними і можуть становити серйозну загрозу для здоров'я людини. Деякі з найвідоміших отруйних грибів включають: Біла поганка, жовта погодка, смертельна поганка, мухомор, бліда поганка, березова поганка.

Смертельна поганка: Цей гриб має зелену або жовтувато-зелену шапку та білий стовбур з білим кільцем. Він містить отруйну речовину аманітоксин, яка також впливає на печінку і нирки. Отруєння може проявлятися затримкою симптомів до 24 годин після споживання, і включає нудоту, блювоту, діарею, гостру печінкову недостатність та може бути смертельним.


Загалом, розпізнавання отруйних грибів та обережне підходження до збирання та споживання грибів є ключовими факторами для забезпечення безпеки і захисту здоров'я.

4,6(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MariaStredinina
MariaStredinina
08.11.2021
Бактерии – это организмы, первыми появившиеся на нашей планете. Большинство бактерий – одноклеточные образования. Исключением являются нитчатые цианобактерии и актиномицеты. В состав самой обыкновенной одноклеточной бактерии входит элементарный нуклеоид, синтезаторы белка – рибосомы и цитоплазматическая мембрана, ограничивающая внутреннее содержимое клетки. Характерной особенностью бактерий является отсутствие ядра, поэтому они причисляются к Надцарству прокариотнов или безъядерных.
Простейшие – это первые организмы, клетки которых сформировали ядро в результате эволюции. Есть организмы одноклеточные. Есть те, которые живут колониями и действуют как единый, сплоченный организм.

Простейшие являются первыми гетеротропными организмами. Они не сами вырабатывать необходимые им питательные вещества, поэтому вынуждены «охотиться» на других простейших или на бактерий. Единственным исключением является эвглена зеленая, которая сама продуцировать органические вещества, используя солнечный свет и углекислый газ.
4,4(6 оценок)
Ответ:
yanoobhelpme
yanoobhelpme
08.11.2021
Ще до недавнього часу людина використовувала природні ресурси на стільки, на скільки хотіла, зовсім не задумуючись про наслідки. Тільки на початку минулого століття виникла ідея про необхідність охорони навколишнього середовища. Вже на той час було багато видів тварин, які погубила людина, і вони вже ніколи не зможуть радувати око потомків. Такими стали сумчастий вовк, тур, тарпан. Вагато видів опинилися на стадії вимирання. Починаючи з середини минулого століття люди на законодавчому рівні почали охороняти рослинний і тваринний світ. Почили створюватися заповідники, заказники, національні парки, де велася наукова робота з охорони природи. Було створено Міжнародну Червону Книгу та Червоні книги різних країн, куди занесені рідкісні та зникаючі види організмів. Зараз продовжується інтенсивна робота з охорони природи і не лише самих видів, а й всієї екосистеми, у якій мешкають рідкісні види. Охорона природи - потрібна справа для кожної людини, адже берегти природу - це зберігати майбутнє для своїх дітей та внуків і всіх наступних поколінь!
4,4(99 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ