М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Аааа1111111111
Аааа1111111111
30.04.2020 12:34 •  Биология

Гриби мають щільну клітинну оболонку з целюлози?

Правда
Не правда

👇
Ответ:
Aprengreid
Aprengreid
30.04.2020

вот

Объяснение:

Клітини грибів, як і клітини рослин, оточені щільною клітинною оболонкою (до її складу входить вуглевод не целюлоза, а хітин, який знаходиться в деяких тварин комах, павуків, раків), клітинна мембрана, цитоплазма , ядро (одне або два) та мітохондрії, вакуолі з клітинним соком.

4,5(5 оценок)
Ответ:

Объяснение:

Неправда. Гриби мають клітинну стінку, але вона складається не з целюлози, як у рослин, а з хітину або глікану. Целюлоза зазвичай присутня в клітинних стінках рослин.

4,5(92 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Кожный и волосяной.
В волосяной входят волосы на теле и лице. Ресницы, брови, нос - там волосы защищают слизистую глаз и носа от пыли и проникновения в глубину тела крупных микробов и бактерий. (чихание тому пример - раздражитель попадает в нос - щекочет - мы чихаем, отбрасывая от себя заразу.) Волосы на теле - это отведение от пота и предотвращение попадания на слизистую, они не дают задерживаться поту и другим выделениям непосредственно на самой коже. Кожа это орган осязания (рецепторный орган) и тоже защиты, а также терморегулятор. Так же несет функцию иммунной составляющей и обменную функцию.
4,4(43 оценок)
Ответ:

Нюховий аналізатор — орган нюху (organum olfactus) ектодермального походження розташований у верхньому носовому ході в районі горизонтальної пластинки решітчастої кістки. Рецепторна ділянка (нюховий епітелій) займає 250—500 кв.мм. Тут є три типи клітин: рецепторні, підтримуючі та базальні. Підтримуючі (опорні) клітини лежать між нюховими і розділяють їх. Вони мають короткі війки і мають ознаки секреції. Базальні клітини розташовані глибше, на базальній мембрані, оточують пучки аксонів рецепторних клітин. Ще глибше, під базальною мембраною, є залозисті клітини.

Нюхові рецепторні клітини мають довгі центральні і короткі периферичні відростки. Кількість нюхових клітин у людини близько 40 млн. (У «нюхаючих» тварин до 200 млн.). Дендрит (периферичний відросток) нюхової клітини закінчується потовщенням (нюхова булава), на вершині якої є по 10-12 рухливих нюхових війок.

Центральні відростки — аксони — збираються у нюхові нитки (20-40). Вони проходять у череп крізь решітчасту кістку до нюхової цибулини (другі нейроцити). Їх аксони утворюють нюховий тракт і ідуть до нюхового трикутника. Нюхові цибулини, тракти і трикутники разом з передньою продирявленою речовиною складають периферичний відділ нюхового мозку (rhinencephalon). До центрального відділу нюхового мозку відносяться склепінчаста звивина (gyrus fornicatus) з крючком (uncus), гіпокамп (hippocampus) та деякі інші пограничні з ним утвори.

4,5(84 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ