М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dcherniesheva
dcherniesheva
08.02.2022 06:30 •  Биология

Общие строения рыб (строение тела, классы)

👇
Ответ:
ElzaraLeonovich
ElzaraLeonovich
08.02.2022
Классы: хрящевые и костные
Общее строение:скелет головы,туловища, парных и непарных конечностей.
4,6(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
jsjdfjnids73639
jsjdfjnids73639
08.02.2022

У процесі ембріонального розвитку людини зберігаються загальні закономірності розвитку і стадії, характерні для хребетних тварин. Разом з тим з'являються особливості, що відрізняють розвиток людини від розвитку інших представників хребетних; знання цих особливостей необхідно лікарю.

Процес внутрішньоутробного розвитку зародка людини продовжується в середньому 280 доби (10 місячних місяців). Ембріональний розвиток людини можна розділити на три періоди: початковий (1-я тиждень розвитку), зародковий (2-8-я тиждень розвитку), плодовий (з 9-й тижня розвитку до народження дитини). До кінця зародкового періоду закінчується закладка основних ембріональних зачатків тканин і органів і зародок здобуває основні риси, характерні для людини. До 9-й тижня розвитку (початок 3-го місяця) довжина зародка складає 40 мм, а маса близько 5 гр.

У курсі ембріології людини, досліджуваній на кафедрі гістології й ембріології, основна увага приділяється особливостям статевих кліток людини, запліднення і розвитку людини на ранніх стадіях (початковий і зародковий періоди), коли відбуваються утворення зиготи, дроблення, гаструляція, формування зачатків осьових органів і зародкових оболонок, гістогенез і органогенез, а також взаємодії в системі мати-плід.

4,7(82 оценок)
Ответ:
LTKaty
LTKaty
08.02.2022

Имеют удлинённое туловище, плавно переходящее в короткий и круглый в сечении хвост. В воде двигаются с изгибания хвоста вправо и влево. На суше передвигаются с двух пар слаборазвитых конечностей. Имеют довольно большие паротиды, спинного гребня нет. Нёбные зубы в виде двух продольных S-образных рядов. Пальцы на концах конечностей многих видов снабжены легко растяжимой кожистой перепонкой и лишены когтей. Дыхание взрослым особям обеспечивают лёгкие, кожа и слизистая оболочка ротовой полости. Постоянно живущие в воде представители рода дышат с лёгких и наружных жабр. Жабры похожи на перистые веточки, расположенные по бокам головы. Обладают уникальной к регенерации конечностей и хвоста.

4,4(60 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ