М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ani32536
Ani32536
12.03.2022 00:11 •  Биология

Напишите небольшое сочинение на темунапишите небольшое сочинение на тему "значение воды в природе и в жизни человека". напишите своим знанием.. просто из интернета узнают!

👇
Ответ:
ByArts1000
ByArts1000
12.03.2022
Вода - источник жизни всего живого на планете. Вода - это пища людей и животных, это дом для животных, сырьё и т.д. Без воды не могут даже растения. Если не будет воды даже людям грозит погибель. Вода играет одну из главных ролей в жизни всего мира. Взять в пример круговорот воды в природе, без этого мы не можем представить свою жизнь. Нужно беречь, охранять, ценить и не упускать поросту воду - ведь это источник жизни!
4,6(21 оценок)
Ответ:
полина1938
полина1938
12.03.2022
Если на минуту представить,что воды больше нет! Что же может произойти? ну во-первых человек без воды может прожить 1 месяц не более,а потом,что потом,люди начнут умирать,начнётся апакалипсес! везде будет сухо! люди одичают! ну дальше сама,а то меня попрёт!:D
4,5(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
takhtarkina
takhtarkina
12.03.2022

Власне хлор в організмі не утворюється. Він потрапляє туди з їжею, наприклад з кухонною сіллю (NaCl). Джерелом хлору, як елемента, є компоненти їжі, що вживається людиною, зокрема, споживана їм в якості смакової приправи кухонна сіль (NaCl). Внутрішньоклітинне середовище побудоване на водній основі. У воді відбувається дисоціація NaCl на Na+ і Cl-. Іони хлору транспортуються з клітин шлунка в його порожнину. Крім того, в зовнішніх мембранах покривних клітин шлунка працює воднево-калієвий насос, який доповнює виділяються аніони хлору (Cl-) катіонами водню (Н+). Там і утворюється соляна кислота (HCl). Організм намагається нейтралізувати ці кислоти максимально швидко, щоб вони не завдали опіків. Соляна кислота в шлунку має строгий рівень концентрації – вона становить 0,3-0,5 % (або 160 ммоль/л).Її склад настільки концентрований, що не будь в шлунковому соку і слизовій оболонці захисних речовин, вона б випалювала власний шлунок. Соляна кислота найбільш слабка з неорганічних кислот.

Объяснение:

4,7(4 оценок)
Ответ:
раф15рус
раф15рус
12.03.2022

1. наявність мушлі (черепашки) з двох стулок, розташованих обабіч тіла, а також практично повна редукція голови і всіх пов'язаних з нею утворень, включно із радулою.

2. Відомо від 7500 до 10 000 сучасних і близько 20 000 викопних видів.

3. Двостулкові — виключно водна група, живуть як у солоних, так і в прісних водоймах, зустрічаються переважно на глибині до 100 метрів.

4. Личинки планктонні або паразитичні, після метаморфози осідають на дно.

5. Молоді молюски можуть після осідання прикріплюватися нерухомо до поверхні твердих предметів або ґрунту, або ритися у м'яких ґрунтах.

6. Деякі види здатні швидко пересуватися, ляскаючи стулками мушлі (морський гребінець).

7. Є лише два відділи тіла: тулуб та нога.

8. Тіло вкрите двостулковою черепашкою

9. Дихають зябрами, споживаючи розчинений у воді кисень; живляться за до фільтрації.

10. Двостулкові молюски — природні фільтратори води.

11.Молюсків деяких видів (мідії, устриці) людина споживає в їжу.

Объяснение:

Трохи більше ніж 10.

4,4(59 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ