У каждого животного есть специальные качества для при в той или иной среде. Нас окружают разные виды, группы,и тд. животных. Так же можно поделить передвижение животных на:
Передвижение по земле, воде, воздухе. Мы настолько привыкли к разным видам животных, что не замечаем, сколько много разнообразных организмов вокруг.
1. Взять обычных уток(у которых есть крылья, клюв,лапы с перепонками они при к плаванью и полету).Потом сравним обычную лесную мышь(у нее есть хвост, сильные зубы и лапки, благодаря которым она ловко прыгает). Это мы сравнили разные организмы.
А вот если сравнить ту же утку с голубем, которые относятся к одному классу птиц (у голубя есть клюв, лапы(без перепонок), они не при к воде), то замечаем большую разницу в строении организмов.
Если вдруг вы хотели услышать немного другой ответ, то напишите в комментариях, что именно вы хотите услышать, я дополню свой ответ.
Відповідь:
Пояснення:
Селекція (лат. selectio - добір) - наука про створення нових і поліпшення існуючих сортів культурних рослин, порід свійських тварин і штамів мікроорганізмів, які використовує людина
Теоретичною базою селекції є генетика та еволюційне вчення. Академік В. І. Вавилов, даючи визначення селекції як науки, зазначав її комплексність і вказував, що для успішної роботи в галузі селекції рослин потрібно враховувати вихідне сортове і видове розмаїття їхніх генотипів, роль середовища для розвитку і виявлення спадкових ознак, закономірності успадкування під час гібридизації, вплив природного добору і форми штучного добору, спрямовані на виявлення і закріплення цінних ознак.
Породи свійських тварин і сорти культурних рослин, створених людиною, є популяціями організмів. Кожний сорт рослин і кожна порода свійських тварин характеризуються своїми спадковими особливостями, морфологічними і фізіологічними ознаками, певною продуктивністю і нормою реакції на зовнішнє середовище. Кожний сорт рослин і порода тварин щонайповніше виявляють свою продуктивність лише в певних умовах, для яких вони виведені.
Порода і сорт, з одного боку, можуть включати в себе тварин і рослини з нетотожними генотипами, що дає матеріал для селекції і поліпшення цінних для господарства ознак. З іншого боку, створюють лінійні групи, які отримують самозапиленням однієї рослини або близько спорідненим схрещуванням (інбридингом) перехреснозапильних рослин, а також тварин. Лінійні групи рослин і тварин характеризуються високою гомозиготністю. Під час розведення їх у потомстві немає розщеплення і господарські ознаки зберігаються у всіх представників цієї лінії, але подальший добір у межах чистих ліній неефективний.
Грибы:белый, мухомор, подосиновик, подберезовик, поганка.
Животные:змеи, рыбы, млекопитающее,птицы, паукообразные.