М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
siifwfwutut3otu
siifwfwutut3otu
09.06.2021 04:01 •  Биология

Развивается из генеративной цветочной почки

👇
Ответ:
YanaAndreewna1
YanaAndreewna1
09.06.2021
Из генеративной почки развивается цветок.

Удачи!
4,5(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
drsoffia
drsoffia
09.06.2021
Подібність у тому, що вони вищі спорові рослини. Є диференціація на органи і тканини, але розмножуються спорами, гаметофіт НЕ скорочений до стану в кілька клітин, а займає до половини життєвого циклу.

Плавун - вічнозелені багаторічні трави, здебільшого з дихотомічним розгалуженням.
Пагони повзучі з піднімають гілками.
Листя (філлоіди) чергові або в колотівках, від лінійних до ланцетовідних.
Спорофілли в щільних стробілах. Спори проростають через 3-8 років після висипання. Гаметофіт сапрофітний, з мікоризою, розвивається від 2 до 16 років.
Розмноження спорами і вегетативне - укоріненням гілок, виводковими нирками, бульбами.

Хвощі - нині живуть види - виключно трав'янисті рослини висотою від декількох сантиметрів до декількох метрів.
У всіх видів хвоща стебла мають вираженої метамерією, тобто правильним чергуванням вузлів і міжвузлів. Листя скорочені до лусок і розташовуються мутовками у вузлах. Тут же утворюються і бічні гілки. Асиміляційну функцію виконують зелені стебла, поверхня яких збільшується ребристістю, стінки клітин шкірки просякнуті кремнеземом. Підземна частина хвощів представлена сильно розвиненим кореневищем, у вузлах якого формуються додаткові корені. У деяких видів (хвощ польовий) бічні гілки кореневища перетворюються в бульби, які служать місцем відкладення запасних продуктів, а також органами вегетативного розмноження.
Хвощ - трудноіскоренімие бур'ян, який переживає завдяки своїм підземним кореневищам навіть лісові пожежі. Стебла хвоща містять кремнезем, тому жорсткі. Перш стеблом хвоща чистили горщики і каструлі.
4,4(26 оценок)
Ответ:
Magma11
Magma11
09.06.2021

то? или нет

Объяснение:

В мо­ле­ку­ле ДНК ко­ли­че­ство нук­лео­ти­дов с гу­а­ни­ном со­став­ля­ет 10% от об­ще­го числа. Сколь­ко нук­лео­ти­дов в % с аде­ни­ном в этой мо­ле­ку­ле? В ответ за­пи­ши­те толь­ко со­от­вет­ству­ю­щее число.

По­яс­не­ние.

Ко­ли­че­ства раз­ных видов нук­лео­ти­дов (аде­ни­на, ти­ми­на, гу­а­ни­на и ци­то­зи­на) в со­ста­ве мо­ле­ку­лы ДНК под­чи­ня­ет­ся пра­ви­лу Чар­гаф­фа: ко­ли­че­ство аде­ни­на равно ко­ли­че­ству ти­ми­на, а гу­а­ни­на — ци­то­зи­ну: А=Т, Г=Ц.

Ко­ли­че­ство всех нук­лео­ти­дов ДНК со­став­ля­ет 100% (А+Т+Г+Ц=100%). Со­глас­но пра­ви­ла Чар­гаф­фа, ко­ли­че­ство гу­а­ни­на равно ко­ли­че­ству ци­то­зи­на (Г=Ц=10%), а сумма ко­ли­че­ства гу­а­ни­на и ци­то­зи­на равна 20% (Г+Ц=20%). На аде­нин и тимин оста­ет­ся 80% (А+Т=100-(Г+Ц)=100-20=80%). А так как аде­нин и тимин со­дер­жат­ся в мо­ле­ку­ле ДНК в рав­ных ко­ли­че­ствах, то ко­ли­че­ство и аде­ни­на, и ти­ми­на со­ста­вит по 40% (А=Т=80:2=40%).

4,8(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ