М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
красотка248
красотка248
01.01.2022 20:29 •  Биология

При подготовке микропрепората следует

👇
Ответ:
yarroslawfd
yarroslawfd
01.01.2022

Для того, чтобы рассмотреть под микроскопом образец какого-либо растения или материала, его надо специальным образом подготовить - сделать тончайший срез, положить его на предметное стекло и прикрыть сверху покровным стеклом.

4,5(66 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vikaprostitova
vikaprostitova
01.01.2022

Тарас Шевченко не випадково з усієї усної творчості вирізняє думу, адже саме в думах збереглася неписана історія нашого народу, її трагічні й героїчні сторінки.

Українські думи — це не безпристрасна оповідь про давно минулі часи, а сувора, мужня поезія про реальні події чи героїв, які давали, нападникам рішучу відсіч.

У думах немає дат, але події точно вгадуються і є емоційна оцінка невідомого автора, розкривається значення подій і образів героїв. Думи не відірвані від дійсності, вони відповідають прагненням та інтересам народу, мобілізовуючи його на боротьбу з ворогами. У кровопролитних війнах народ не змілів душею, не розтратив своєї духовної сили. У безперервній боротьбі гартувалося прагнення до волі, незалежності, а думи виховували національну гордість, духовність народу.

Як жанр народної поезії думи виникли в XV—XVI століттях. Виконували їх народні співці під акомпанемент бандури або кобзи. Саме за назвою музичного інструмента цих співців стали називати кобзарями. Часто кобзарі були сліпими. Існує думка про те, що в минулому співці були козаками, які потрапили в полон. Турки чи татари осліплювали старих полонених і відпускали на Україну. Сліпі козаки брали в руки кобзу і, йдучи від села до села, співали пісні і думи, в яких оповідали все, що пережили самі чи чули від своїх товаришів.

Головна тема дум — це оспівування ратних подвигів українського народу, розповіді про численні набіги на наші землі турецько-татарських людоловів, про козацькі походи, про боротьбу українського народу з польсько-шляхетськими панами.

Одним із найкращих зразків української думи є «Дума про Марусю Богуславку». Цей твір сповнений високого емоційного напруження. У ньому і гаряче благання, і стогін, і прокляття землі та віри бусурманської, що на все життя перетворювала тисячі українок, які потрапили в полон, на бранок.

Справжній розквіт народних дум пов'язаний із піднесенням козацького руху. Із кінця XVI століття козаки організовували великі походи на Крим та Туреччину, не раз на невеликих човнах-«чайках» перепливали Чорне море і брали міста- фортеці Козлов, Синоп, Царгород. Козаки, горді, відважні лицарі, сміливо дивилися у вічі смерті, завжди були готові стати на двобій з нею. Їхній хрест — шабля, Бог козаків — перемога, а пісня була молитвою. Думи цього періоду — це оспівування звитяги героїв, їхнього братерства, любові до батьківщини.

Думи — перлини народної поетичної творчості. Вони ніколи не втратять свого значення, адже в них відбите історичне минуле народу, його світогляд і почуття.

4,8(89 оценок)
Ответ:
Лина5678
Лина5678
01.01.2022

1. Относительно экватора материк лежит в северном полушарии. Относительно нулевого меридиана в западном и восточном полушариях. Пересекается в северной части северным полярным кругом, в южной части северным тропиком.

2. Крайние точки материка.

Северная точка - мыс Челюскин – 77° с.ш. 104° в.д

Южная точка - мыс Пиай – 1° с.ш. 103° в.д

Западная точка - мыс Рока – 38° с.ш. 9° з.д

Восточная точка - мыс Дежнёва – 66° с.ш. 169° з.д.

3. протяженность материка с севера на юг по 100 меридиану

76° - 12° = 64°

64° х 111 км = 7104 км. (умножаем на 111 км, так как 1° любого меридиана равен 111 км)

с запада на восток по 50 параллели.

141° - 2° = 139°

139° х 71,7 км = 9966 км.

(умножаем на 71,7км., так как 1° на широте 50 (вне зависимости от полушария равен 71,7 км. - записано на физической карте)

4. Климатические пояса: арктический, субарктический, умеренный, субтропический, тропический, субэкваториальный, экваториальный.

5. Евразия омывается океанами.

На севере - Северный Ледовитый океан (Баренцево, Карское, Лаптевых, Восточно-Сибирское, Чукотское моря)

На западе - Атлантический океан (Балтийское, Северное, Средиземное, Черное моря)

На востоке - Тихий океан (Берингово, Охотское, Японское, Желтое, Восточно-Китайское, Южно-Китайское моря)

На юге - Индийский океан (Аравийское, Красное моря)

6. Ближе всего через проливы лежат материки:

Через Гибралтарский пролив (Дальше идет Средиземное море), Суэцкий канал (Дальше Красное море) и Баб-эль-Мандебский - Африка.

Через Берингов - Северная Америка.

4,5(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ