М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
daniilraubuhin
daniilraubuhin
22.01.2022 00:49 •  Биология

61. по мнению ч.дарвина, основная движущая сила эволюции: 62. вид организмов, существующий на планете в одной точке: 63. живые организмы приобретают новые свойства, отличающие их от предков, в результате: 64. появились голосеменные … 65. появились млекопитающие … 67. вид изменчивости, по наследству: 68. самый острый вид борьбы за существование: 69. группа особей, сходных по всем видовым критериям, длительно существующих на определенной территории и свободно скрещивающихся: 70. этот видовой критерий основан на сходстве условий среды обитания:

👇
Ответ:
ifreemadozzlqu
ifreemadozzlqu
22.01.2022
61. естественный отбор
62. эндемик
63. изменчивости
64. если имеется в виду время появления, то в девоне (410–350 миллионов лет назад)
65. триасовый период, ок 240 млн.л.н.
67. генотипическая
68. конкуренция
69. популяция
70. экологический
4,6(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
asem052
asem052
22.01.2022
ВНЕШНИЕ ПОКРОВЫ КОЖИ ИЛИ ИНТАГУМЕНТ ВЫПОЛНЯЮТ ЗАЩИТНУЮ ФУНКЦИЮ ПРЕДОХРАНЯЮТ ИЗЛИШНЕЙ ОТ ПОТЕРИ ВОДЫ И РЕГУЛИРОВАТЬ ТЕМПЕРАТУРУ  ТЕЛА.КРОМЕ ТОГО У РЯДА ОРГАНИЗМОВ ОНИ ЯВЛЯЮТСЯ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫМ ОРГАНОМ ПРИНЕМАЮЩЕЕ УЧАСТИЕ В ОБМЕНЕ ВЕЩЕСТВ (ДЫХАНИИ И ВЫДЕЛЕНИИ) У БЕСПОЗВОНОЧНЫХ ПОКРОВЫ ТЕЛА НЕ ДОСТИГАЮТ РАЗВИТИЯ БУДУЧИ ПРЕДСТАВЛЕННОЙ ЭКТОДЕРМОЙ И ЕЕ ПРОИЗВОДНЫМ ЭВОЛЮЦИЯ ПОКРОВОВ У НИХ ШЛА В НАПРАВЛЕНИИ МЕРЦАЛЬНОГО ЭПИТЕЛИЯ В ПЛОСКОЙ ЭПИТЕЛИИ ЧТО ОТМЕЧАЕТСЯ У ТУРБЕЛЛЯ-РИЙ И ПОЛОСКИХ ЧЕРВЕЙ,А ТАК ЖЕ И У КОЛЬЧАТЫХ МЕРЦАЛЬНЫЙ ЭПИТЕЛИЙ СЛУЖИТ ПРИМЕТИВНЫМ ОРГАНОМ ДВИЖЕНИЯ ТАК КАК ПЛОСКИЕ ЧЕРВИ НЕ ОБЛАДАЮТ ТАКИМИ
4,4(9 оценок)
Ответ:
Danielufa
Danielufa
22.01.2022

ответ:Екологічні проблеми забруднення в Україні: смітники. Реферат

Три тисячі переповнених сміттєвих полігонів і десятки тисяч нелегальних смітників становлять небезпеку для природи й людей. Тільки впровадження замкнутого циклу переробки побутових відходів дозволить вирішити цю проблему

 

Проблема смітників стоїть перед людством, мабуть, з того самого часу, як воно з’явилося на землі, і чимдалі, тим вона стає серйознішою.

На сьогодні в Україні проблема смітників – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища. Ця проблема настільки нагальна не тільки в Україні, а й у всьому світі, що навіть з’явився такий вислів" відходи беруть нас за горло".

У кожному людському помешканні утворюється величезна кількість непотрібних матеріалів та виробів, починаючи від старих газет та журналів, порожніх консервних банок, пляшок, харчових відходів, обгорток та упаковок, закінчуючи битим посудом, зношеним одягом та поламаною побутовою чи офісною технікою. Кожного дня ми змушені стикатися з відходами: вдома, на вулиці, біля торгових точок. Всюди нас оточують папірці, обгортки з пластика, скло, целофан і т. ін.

Із зростанням кількості міст та промислових підприємств постійно збільшується кількість відходів. Промислові і побутові відходи створюють безліч проблем, таких як транспортування, зберігання, утилізація та ліквідація.

Сміття утворюється і накопичується не лише у житлових приміщеннях, а й у офісах, адміністративних спорудах, кінотеатрах і театрах, магазинах, кафе й ресторанах, дитячих садках, школах, інститутах, поліклініках та лікарнях, готелях, на вокзалах, ринках чи й просто на вулицях.

Викидаючи сміття, люди порушують один з основних екологічних законів кругообіг - речовин у природі. Адже, вилучаючи з природи чимало речовин, людина змінює їх до невпізнанності повертає у природу у вигляді сміття, яке не розкладається на вихідні речовини природнім шляхом.

Коли більшість із нас виходить із під'їздів багатоповерхових будинків, перше, що бачимо, - це смітники. Таке значне зростання кількості відходів - результат, передусім, зміни життя людей та надзвичайного поширення предметів одноразового використання. Нерегулярне вивезення побутових відходів, накопичування їх в міських кварталах викликає неприємний запах та сприяє розмноженню мух - перенощиків різних інфекційних захворювань.

Якщо не за рівнем життя, то принаймні за кількістю побутових відходів Україна не відстає від середньоєвропейського показника. Поступово наша країна перетворюється на смітник Європи. Щороку накопичується близько 10 млн. тонн сміття, близько 160 тисяч гектарів землі в Україні зайнято під смітники (це близько 700 смітників, що існують в кожному місті або селі). Замість того, щоб приносити прибуток і без того небагатій країні, мільйони тонн відходів отруюють землю, воду, повітря. За прогнозами як закордонних, так і вітчизняних фахівців, екологічна ситуація в Україні, без перебільшення, наближається до критичної, адже переробкою відходів у нас займаються на дуже низькому рівні.

4,8(24 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ