ответ:Животный и растительный мир может научить людей тому чтобы они ухаживали, а не мусорили в парках, на улицах и в других местах.Это же не сложно взять и выбросить за собой фантик,обертку от мороженого. Выпил воду? Не надо бросать в речку или засовывать в те места в которых вам кажется что не чего не видно.
Не надо лениться, вы подумайте сами сколько животных умирают от за грязненной воды. Сколько уже животных в красной книге?!
самый злое существо земли-это человек.
Волонтеры как могут природу и животных. Когда вы выбрасываете мусор не в мусорку, вы подумайте, вот вам приятно жить на Объяснение:
При линянні вистілка шлунку і задньої кишки сходяться разом із панциром.
Річковий рак — всеїдна тварина (поліфаг). З рослин найбільшу роль у харчуванні європейських видів раків грають вищі водні та навколоводні рослини, багаті вапном: кушир (водяна кропива), елодея і харові види. Будова ротового апарату дозволяє річковим ракам споживати і м'які рослини і жорсткі. Вони дуже охоче поїдають стебла і кореневища очерету і осоки. Їх добовий раціон становить приблизно 2,5% від живої ваги раку. Раки також споживають дрібних равликів, водяних хробаків, личинок різноманітних комах, особливо ручейників, пуголовків і дуже рідко невеликих риб. Харчовий спектр річкового рака змінюється в залежності від його віку. Личинки довгопалого раку поїдають до 70-80% тваринної їжі. Відразу після переходу до самостійного життя сеголеткі завдовжки 1,2-2 мм харчуються дафніями (59%), хірономідами (25%). При досягненні довжини 2 см сеголеткі починають харчуватися комахами (18-45%) та їх личинками, зокрема, личинками ручейників, поденок, веснянок та ін. Молюски з'являються в їжі сеголетків, коли їх довжина сягає 3 см, а риби — при довжині 4 см. Також раки їдять тваринні рештки.