М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
25424446645
25424446645
17.09.2022 03:45 •  Биология

Кислород к тканям насекомых поступает за счет диффузии через ; а стенки трахей б стенки капилляров в стенки легочных мешков г сначала в трахеи , затем в капилляры

👇
Ответ:
nastasiia1989
nastasiia1989
17.09.2022

я думаю что это скорее всего вариант Г

4,6(18 оценок)
Ответ:
valya83
valya83
17.09.2022

Кислород попадает в трахеи,а из них в капилляры. Г.

4,5(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
danil2009cot
danil2009cot
17.09.2022
Осенью птица находит желуди и закапывает их в землю, чтобы сделать запас на зиму. Многие желуди остаются нетронутыми  ипрорастают. В результате неумеренной охоты и вырубки лесов лосей стало гораздо меньше. Взялись за отстрел хищников-волков. Запретили охоту на лосей. В результате лосей стало такмного, что они съедали все молодые побеги сосен. Место волков стали занимать другие хищники. Они опасались лосей, поэтому стали часто нападать на других животных. Разладилось все в экосистемах лесной зоны. Оказалось, что без волков невозможна полноценная жизнь леса. 
4,5(94 оценок)
Ответ:

Відповідь:

1.!До комах з неповним перетворенням належать найдавніші тварини, такі як таргани, бабки, рівнокрилі, клопи, терміти. Вони відрізняються за багатьма показниками, але в усіх них з яйця вилуплюється личинка, яка, як правило, принципово не відрізняється від дорослої комахи; відсутня стадія лялечки.

2.!Шовковичний шовкопряд,Бджола медоносна,жужелиця кримська, вусач альпійський, аполлон, бражники «мертва голова», дубовий.

Деякі комахи приносять користь як запилювачі рослин; деякі виробляють речовини, які використовуються як харчові продукти та сировина для промисловості (мед, віск, шовк, природні фарби).

3.!Мухи поширюють насамперед збудників кишкових захворювань: черевного тифу, дизентерії, холери, а також відіграють значну роль у передаванні туберкульозу, дифтерії, сибірки, деяких захворювань очей. Вони можуть переносити яйця гельмінтів і цисти найпростіших. Спалахи епідемій кишкових захворювань припадають на літній період, коли чисельність мух найбільша.

Звичайним місцем відкладання яєць є продукти, що гниють, залишки їжі, гній, фекалії людини тощо. За один раз муха відкладає до 160 яєць. За сприятливих умов за добу з яєць виходять личинки, які через 1 - 2 тижні заляльковуються, а ще через 1-2 тижні з лялечки виходить муха. Весь розвиток від яйця до мухи відбувається приблизно впродовж місяця.

4.!Біологічний метод боротьби — це використання живих організмів або продуктів їхньої життєдіяльності для запобігання та зменшення збитків, що завдають шкідники. Для боротьби з комахами-шкідниками використовують різні групи організмів (птахи, земноводні, комахи, бактерії, віруси). У практиці зниження чисельності шкідників досягають підсиленням ефективності природних популяцій ентомофагів; вирощуванням ентомофагів у лабораторних умовах з подальшим випуском у місця масового розмноження шкідників.

5.!Сонечка харчуються попелицями, щитівками та несправжніми щитівками. Доросла комаха протягом життя знищує до 5 000 попелиць, а кожна личинка за 8 днів розвитку – до 350 комах.Златоглазки споживають нектар квітів, пилок, цукристі виділення попелиць або попелиць та кліщів. Личинки за 60 днів розвитку з’їдають близько 4 000 попелиць, щитівок, павутинних кліщів та інших шкідників.Туруни вживають дрібних гусениць шкідливих метеликів, личинок жуків, галиць та інших шкідників. Разом з личинками за добу з’їдають понад 100 личинок галиць, до 5 дорослих гусениць аґрусової вогнівки, 5-6 личинок довгоносиків.Мухи-дзюрчалки харчуються солодким нектаром квіток, а їхні личинки – павутинними кліщами, попелицями. За час розвитку одна личинка знищує понад 2 000 попелиць.Мухи-тахіни їдять нектар квіток; користь саду і городу приносять їхні личинки, які паразитують на гусеницях і личинках багатьох шкідників.Трихограма (яйцеїд) – комаха, яка відкладає свої яйця в яйця совок та інших видів шкідливих метеликів, викликаючи їх загибель. Трихограма настільки активна і корисна, що її спеціально розмножують у лабораторіях і випускають у сади і на городи.Фітосейулюс – хижий кліщ, який знищує павутинного кліща. Комаха особливо ефективна при високій вологості повітря і помірних температурах.Жук-«пожежник» допомагає позбутися листогризучих шкідників, гусениць і попелиць у плодових садах.Лісовий клопик знищує величезну кількість зимуючих яєць павутинних кліщів. Хіацерус, найбільший із клопів, за годину знищує 5-8 гусениць.

4,7(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ