М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
надя653
надя653
17.11.2021 09:45 •  Биология

Чем бактерия отличается от растения?

👇
Ответ:
FiXMy
FiXMy
17.11.2021
клетки бактерий не имеют ядра, а только кольцевую хромосому. Клетка растений имеет толстую клеточную стенку, вакуолю с соком и пластиды в зеленых пластидах - хлоропластах происходит фотосинтез,- вырабатывается глюкоза из воды и углекислого газа на свету. У бактерий ничего этого нет.
4,7(43 оценок)
Ответ:
Dapx
Dapx
17.11.2021
бактерии - одноклеточный микроорганизм 
растение - растительный организм со всеми атрибутами, свойственными для растений 
бактерии - прокариоты, - у них в клетках нет оформленного ядра
растения - эукариоты 
4,4(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
evzhenko99
evzhenko99
17.11.2021
. Проблема права і боргу в ставленні до тварин Антропоцентризм проголошував право людини використовувати навколишній світ, живої та неживої, у своїх цілях. Антропоцентрична концепція світу ніколи не розглядала можливості існування у людини боргу перед ким-небудь. Проте зміна світоглядних орієнтирів сучасним суспільством змушує людину поглянути новими очима на його ставлення з усім світом живого, переглянути свій статус у світі живого. Відомий поборник прав тварин, богослов Д-р Е. Лінзи бачить у обраності людини його особливий обов'язок перед усім живим: "Якщо людина, що народилася наділяєтьс
4,6(77 оценок)
Ответ:
zvonilovakarina
zvonilovakarina
17.11.2021
Найбільш розвинена духовно частина людства протестувала проти жорсткого поводження з тваринами давно, а проте підхід до цієї проблеми був різний. Етісти далеких епох, в основному, наполягали на необхідності співчуття до тварин, волали до людського милосердя. Це трактування проблеми і до цих пір продовжує використовуватися організаціями, які отримали назву товариств "благополуччя тварин", які в своїй діяльності спираються на емоційне ставлення до тварин, переважно до домашніх. З XVIII століття філософи і богослови почали пропонувати інші аргументи на користь перегляду ставлення людини до тварин. Вони висунули ідею справедливості (X. Пріматт), ідею боргу людини - бутимилосердним до живих істот. Ідея справедливості в ставленні до тварин одержала свій розвиток у концепції Прав тварин, згідно з якою єдино етичним підходом до проблеми вважається справедливе ставлення до всіх живих істот, задоволення їхніх нагальних потреб. 
4,7(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ