М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
1DiamonDragon1
1DiamonDragon1
28.12.2021 19:52 •  Биология

Нужно примеры растений с этими листовыми формами: яйцевидная,обратно яйцевидная,стреловидная,узколинейная,3 лопастая,лонцентная,пересто-рассечетная,продолговатая. (по 3 примера).

👇
Ответ:
1) Яйцевидные: Мята перечная, бук, крапива двудомная;
2) Обратно-яйцевидные: Ольха клейкая, волчник, дуб;
3) Стреловидная: Вьюнок полевой, стреолист;
4) Линейный: Тис, злаки, осоки, кукуруза;
5) Лопатчатый: Мыльнянка клейкая (прикорневые листья);
6) Ланцетный: Ива ломкая, подорожник ланцетолистный, чина луговая;
7) Перисторассеченный: Лапчатка многонадрезанная, тысячелистник, полынь;
8) Продолговатый: Настоящий каштан, лавровишня.
4,6(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
tekkenknigin
tekkenknigin
28.12.2021

1)Термін «біологія» вперше вжив 1797 р. німецький професор анатомії Теодор Руз (1771–1803), пізніше 1800 р. термін застосував професор Дерптського університету Фрідріх Бурдах (1776–1847), а 1802 р. — Жан Батист Ламарк (1744–1829) Лудольф Тревіранус (1779–1864)

2)біологічними

3)Молекулярна біологія — наука, що вивчає біологічні процеси на рівні біополімерів — нуклеїнових кислот і білків та їх надмолекулярних структур. Морфологія — наука, що вивчає форму та структуру організму.

4)Цитологія — розділ біології, що вивчає живі клітини, їхні органоїди, будову, функціонування, процеси клітинного розмноження, старіння та смерті.

5)Науки, що ведуть дослідження на цьому рівні

Генетика популяцій

Теорія еволюції

Екологія

6)Науки, що ведуть дослідження на цьому рівні

Біохімія

Біофізика

Молекулярна біологія

Молекулярна генетика

7)Історичний метод — метод дослідження, заснований на вивченні виникнення, формування та розвитку об'єктів у хронологічній послідовності.

8)На відміну від методу , експериментальний метод передбачає навмисне втручання експериментатора у природу, що дозволяє встановити наслідки від впливу тих, чи інших факторів на об'єкт дослідження. Метод може застосовуватись як у природних умовах, так і лабораторних.

9)моніторинг–система постійного за явищами і процесами, що проходять в навколишньому середовищі і суспільстві, результати якого служать для обґрунтування управлінських рішень по забезпеченню безпеки людей та об'єктів економіки.

10)Статистичне моделювання— це спрощений, математично-формалізований іб апроксимації якого-небудь випадкового явища чи процесу. Об'єктом моделювання виступає статистична сукупність, в якій реалізується закономірність. При наявності даних, отриманих з , можна обчислити статистичні відношення між величинами, використовуючи регресійний аналіз або інші статистичні методи.

11). Факт.

2. Наукові поняття.

3. Наукова проблема.

4. Наукова ідея.

5. Закон.

6. Гіпотеза.

7. Теорія.

Результатом наукового пізнання є знання, до форм якого належать факти, поняття, наукові проблеми, наукові ідеї, гіпотези, закони і теорії.

Объяснение:

вроде все ответы

4,6(91 оценок)
Ответ:
odariya
odariya
28.12.2021

ответ:Функция рибосомы - синтез белка. Эндоплазматическая сеть соединяет все клеточные структуры в единую систему. Функция Комплекса Гольджи - транспорт веществ. Лизосомы участвуют во внутриклеточном пищеварении, т.е. расщеплении крупных молекул. Митохондрии синтезируют молекулы АТФ. Есть еще пластиды у которых разные функции. Функция рибосом - синтез полипептидных цепочек (второй этап синтеза белка – трансляция). Клеточный центр определяет полюса делящийся клетки. В клеточном ядре находится наследственная информация.

4,7(60 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ