М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Aрiшkа
Aрiшkа
03.11.2020 06:17 •  Биология

Чому у циклі відтворення папоротей спорофіт переважає над гаметофітом?

👇
Ответ:
MilkaKotik16
MilkaKotik16
03.11.2020

Лист папороті суміщає функції фотосинтезу й спороношення. Влітку на нижній стороні листа з'являються коричневі горбики — соруси (групи спорангіїв), в яких утворюються і дозрівають гаплої­дні спори. Доспілі спори розносяться вітром, проростають, утво­рюючи серцеподібну зелену пластинку — заросток, який має в по­перечнику 2-4 мм. Заросток прикріпляється до ґрунту ризоїдами. На нижній його стороні утворюються статеві органи: архегонії — жіночі, антеридії — чоловічі; у них дозрівають жіночі та чоловічі гамети. Запліднення відбувається за наявності вологи (дощ або ря­сна роса), котра затримується під заростком.

  Із зиготи розвивається зародок, який має первинний корі­нець, стеблинку та лист. Спочатку зародок прикріплений до заростку й одержує від нього поживні речовини. Потім він зміцнюєть­ся в ґрунті та дає початок дорослій рослині.

  Таким чином, при розвитку папороті відбувається чергування двох поколінь, що різко розрізняються між собою. Листостеблова рослина, на якій утворюються спори, називається спорофітом і є безстатевим поколінням. Воно у папороті переважає. Статеве по­коління — заросток (гаметофіт) — репрезентується невеликою зеленою пластинкою.

4,8(92 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Murmurmur29
Murmurmur29
03.11.2020

іРНК зчитується з комплементарної ділянки ДНК, при цьому аденін комплементарний тиміну (або урацилу), а цитозин - гуаніну. Оскільки у складі РНК є урацил, а у складі ДНК - тимін, нуклеотидний склад того ланцюга ДНК, з якого була утворена іРНК складає:

А - 35%, Т - 20%, Г - 31%, Ц - 14%

Відповідно, і ланцюги ДНК між собою комплементарні. Тому склад другого, комплементарного ланцюга буде складати

А - 20%, Т -35%, Г - 14%, Ц - 31%

Сумарний нуклеотидний склад не бачу сенсу рахувати, але якщо в умові вимагають його, то:

А - 27,5%, Т - 27,5%, Г - 22,5%, Ц - 22,5%

 

4,6(19 оценок)
Ответ:
алик143
алик143
03.11.2020

2) количество энергии каждого электрона вращающегося вокруг ядра бывает различным . Чем ближе электрон к ядру тем меньше его энергетический запас Чем дальше электрон от ядра тем больше его энергия В зависимости от количество энергии электроны могут размещаться вокруг ядра образуя электронные слои или энергетические уровни

3) в электронных слоях элементов с порядковыми номерами 1 10 электроны распределяются в следующем виде : символ элемента :заряд ядра :число электронов

остальные сама не смогла сделать

Объяснение:

4,7(18 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ