М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
beskrovnaja
beskrovnaja
17.07.2020 13:30 •  Биология

Написать вывод: 1определить разнообразие лейкоцитов и эритроцитов.сходства и различи лейкоцитов и эритроцитов. 3.определить функции тромбоцитов.

👇
Ответ:
Сходство в том, что все они - форменные элементы крови. Различия - в морфологии и функции. Эритроциты - безъядерные клетки, содержащие гемоглобин, их основная функция - газообмен (перенос кислорода и углекислого газа) . Лейкоциты (неоднородная группа различных по внешнему виду и функциям клеток крови) играют главную роль в специфической и неспецифической защите организма от внешних и внутренних патогенных агентов. Тромбоциты - мелкие кровяные пластинки (структуры, представляющие собой окруженные мембраной и лишенные ядра фрагменты цитоплазмы клеток костного мозга - мегакариоцитов) , участвуют в процессе свертывания крови. 
4,8(62 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Karolinka22
Karolinka22
17.07.2020
Питание, пищеварение и дыхание обеспечивают попадание в организм питательных веществ и кислорода, которые необходимы для жизнедеятельности и должны быть доставлены к клеткам.

Перенесение веществ по организму должно осуществляться быстро и эффективно. Для этого в состав транспортной системы входят:
- жидкость в которой вещества растворяются (гидролимфа у медуз, гемолимфа у членистоногих, кровь у моллюсков и позвоночных)
- сократительный орган, который обеспечит движение жидкости по телу (сердце или видоизмененные кровеносные сосуды)
- кровеносные сосуды (артерии, вены, капилляры)
У губок, кишечнополостных (рис.1), плоских червей(рис. 2) и круглых червей кровеносной системы нет. Питательные вещества и кислород к клеткам попадают путем диффузии.
4,6(60 оценок)
Ответ:
vladys4u
vladys4u
17.07.2020

ответ:Динамічною рівновагою називають стан, в якому збалансовані різні процеси, що протікають в протилежних напрямках. Динамічна рівновага, наприклад, встановлюється між випаровуванням з поверхні рідини та конденсацією пари.

У результаті хаотичного руху над поверхнею рідини молекули пари можуть повертатися в ній. Цей процес називають конденсацією пари. З наближенням до поверхні рідини сили притягання прискорюють молекулу, надаючи їй додаткової кінетичної енергії, такої, яку затрачено на подолання цих сил, і, повернувшись, молекула має таку саму кінетичну енергію, яку мала під час випаровування. Тому в процесі конденсації пари виділяється стільки ж енергії, скільки було затрачено на її утворення.

Якщо рідина перебуває у відкритій посудині, то випаровування її відбувається доти, поки вся вона не перетвориться в пару. Швидкість випаровування тим більша, чим вища температура рідини, чим більша її поверхня, чим швидше видаляється пара, яка утворилася над поверхнею, і чим менший зовнішній тиск. Швидкість випаровування залежить також від природи речовини, яка випаровується. Так, ефір випаровується швидше за воду, а вода — швидше за олію, що пояснюється різними силами взаємодії між молекулами цих речовин.

Дещо інша картина випаровування гається тоді, коли рідина перебуває в закритій посудині і займає лише частину її об'єму. На початку процесу кількість молекул, які вилітають з рідини, перевищує кількість молекул, які знову повертаються в неї, і концентрація молекул пари зростає. Але чим більше стає молекул, які вилетіли з рідини, тим більше їх потрапляє назад у рідину. Нарешті настає такий момент, коли кількість молекул, які вилітають з рідини за одиницю часу, виявляється такою самою, як і кількість молекул, що повертаються в неї за той же час. Очевидно, починаючи з цього моменту, концентрація молекул пари буде сталою. Такий стан називають динамічною рівновагою рідини і пари. Пару, яка перебуває в динамічній рівновазі зі своєю рідиною, називають насиченою.

Таким чином, можна зробити висновок, що насичена пара має за даної температури найбільшу кількість молекул в одиниці об'єму (або, інакше кажучи, максимальну густину) і чинить найбільший тиск.

У різних рідин динамічна рівновага з парою настає за різної густини пари (концентрації молекул). Причина цього полягає в неоднаковості сил молекулярної взаємодії. З рідин, в яких сили взаємного притягання частинок великі, наприклад із ртуті, можуть вилітати лише найшвидші молекули, кількість яких незначна. З рідин з малими силами притягання, наприклад із ефіру, за тієї самої температури вилітає багато молекул, і динамічна рівновага настає тільки за умови значної їх концентрації в парі.

Объяснение:

4,4(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ