Стрижнева коренева система. головний корінь, що розвивається з зародкового, галузиться за рахунок утворення бічних коренів (роль стрижня виконує головний корінь). кульбаба, люпин, люцерна, щавель, квасоля, соняшник, береза. Мичкувата коренева система. утворена додатковими коренями, які також галузяться внаслідок формування на них бічних коренів (стрижень відсутній, корінь похожий на мичку). пшениця, жито, кукурудза, цибуля, часник. Розвиток і потужність кореневих систем залежить від індивідуальних особливостей рослин і умов, в яких вони живуть. Кущ озимої пшениці.
Объяснение:
Відповідь:
Організми одного виду можуть схрещуватися один з одним. Хоча сумісність у межах одного виду і визначає можливість схрещування, ці кордони не є абсолютно суворими. Це стало очевидно на прикладі безлічі гібридів, які існують між різними видами (міжвидових гібридів). У селекції рослин і в сільському господарстві, здатність рослин до видового та міжвидового схрещування визначає переміщення генів серед культур і між культурами та їх дикими родичами. У деяких випадках, культурні рослини можуть взаємодіяти з відповідними дикими та формувати комплекси бур'ян — культура (цукровий буряк і дикий буряк). Популяції цих бур'янів можуть виступати як сховища чужорідних генів, в тому числі генів, введених за до генної інженерії. Ці бур'яни можуть також виступати як місток, по якому гени переміщаються від культури до дикої рослини та навпаки.
Пояснення:
Существует три типы борьбы за существование :
1) Внутривидовая. Её результатом является гибель менее при особей.
2) Межвидовая. Чаще всего такая борьба приводит к появлению при и усилению внутривидовой конкуренции.
3) И борьба с неблагоприятными условиями. Она ведёт к увеличению при к условиям данной среды обитания, приводит к биологическому прогрессу.