М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
прапрр
прапрр
16.04.2021 14:52 •  Биология

Где обитают живые организмы на нашей планете

👇
Ответ:
YaKrevedko1
YaKrevedko1
16.04.2021
Везде!! Это в зависимости какие?!.
4,4(18 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
LimOonka
LimOonka
16.04.2021

Відповідь:

1. Рослина має корінь, стебло, листок, квітка, плід з насінням.

2. Рослини розділяються на 2 великі групи–вищі і нижчі. До останніх належать водорості (чотири відділи: червоні, бурі, сині та синьо-зелені). Вищі рослини включають в себе шість відділів: плауновидні, хвощевидні, моховидні, папоротиковидні, голосеменні та покритосеменні (квіткові). Класифікація рослин виглядає наступним чином: відділ - клас - порядок - сімейство - рід - вид.

3. Вегетати́вні о́ргани — частини тіла вищих рослин, які виконують основні функції живлення та обміну речовин із зовнішнім середовищем. Не беруть безпосередньої участі в спороутворенні та статевому розмноженні, але можуть виконувати функцію вегетативного розмноження.

4. Особливості репродуктивних органів за до яких відбувається розмноження рослин. До репродуктивних органів рослин належать насінина, квітка та плід.

5. Рослини використовують у всіх сферах людського життя: вони слугують основною їжею для людей і тварин; їх використовують для будівництва житла; для виготовлення одягу; з них виготовляють меблі та музичні інструменти; рослини використовують для виготовлення ліків і косметичних засобів.

4,5(42 оценок)
Ответ:
130181
130181
16.04.2021

Одноклітинні організми, відомі також як одноклітинні мікроорганізми, складаються з однієї єдиної клітини. Вони мають кілька особливостей у своїй будові та життєдіяльності:

Будова клітини: Одноклітинні організми зазвичай мають просту будову клітини, яка складається з основних компонентів, таких як клітинна мембрана, цитоплазма та ядро. У деяких випадках можуть бути присутні інші органели, такі як мітохондрії або хлоропласти.

Розмноження: Одноклітинні організми розмножуються шляхом поділу клітини. Кожна клітина розмножується незалежно і утворює нову клітину, що спадково ідентична батьківській клітині.

Обмін речовин: Одноклітинні організми взаємодіють з оточуючим середовищем для отримання необхідних поживних речовин. Вони можуть здійснювати фотосинтез, хемосинтез або споживати органічні речовини, що вже існують у середовищі.

Адаптація до умов: Одноклітинні організми можуть бути дуже пристосованими до різних умов життя. Вони можуть перебувати в різних середовищах, включаючи воду, грунт, повітря і навіть екстремальні умови, такі як кислотні озера чи гарячі джерела.

Комунікація: Одноклітинні організми можуть взаємодіяти з іншими клітинами свого виду. Вони можуть використовувати хімічні сигнали або прямий контакт для спілкування та координаці

Объяснение:

4,5(21 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ