М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
baga27
baga27
19.04.2023 14:31 •  Биология

Обычно в клетке животных организмов содержится около 1 % углеводов (в клетках печени до 5 %), а в растительных клетках до 90 % почему?

👇
Ответ:
alinochkaderyu
alinochkaderyu
19.04.2023
Потому что растительная клетка содержит пигмент хлорофилл, который на свету с углекислого газа и воды осуществляет процесс фотосинтез. Конечный продукт фотосинтеза - углеводы.
4,6(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
fff567
fff567
19.04.2023

Одна з гострих проблем сьогодення — це поширення серед дітей та підлітків тютюнопаління і вживання алкоголю. Успішність боротьби з цими шкідливими явищами залежить від багатьох чинників: економічних, соціальних, культурних, людських.

Необхідно ознайомити дітей з історією виникнення куріння, із шкідливістю його для організму, сприяти усвідомленню учнями негативного впливу куріння на здоров’я людини, виховувати свідоме ставлення дітей до куріння, потяг до здорового життя. Антиалкогольне виховання має на меті озброїти учнів знаннями про негативну дію алкоголю з різних точок зору:

1)біологічної — розкрити дію алкоголю на організм людини, його органи і системи;

2)генетичної — пояснити як алкоголь впливає на спадковість, потомство;

З)медичної — шкідливість алкоголю для здоров’я і довголіття людини ;

4)соціологічної — вплив алкоголю на виробничу діяльність людини, сімейні відносини, виховання дітей, травматизм, злочинність.

4,6(35 оценок)
Ответ:
zoobe1
zoobe1
19.04.2023

Жаба озерна (— вид земноводних, що входять до підроду зелених (водяних) жаб (Pelophylax Fitzinger), роду Зелена жаба (Pelophylax), родини Жаб'ячі (Ranidae) ряду безхвостих земноводних (Anura).

В європейській частині в озерної жаби підвидів не виділяють.

Вид, як вже зазначалося, відомий тим, що бере участь в утворенні гібридогенних комплексів (на території України такий комплекс утворений озерною, ставковою та їстівною жабами). У цій групі озерна жаба, схрещуючись з P. lessonae, формує окремий таксон P. esculentus, існування якого, як правило, підтримується шляхом гібридизації з одним з батьківських видів, хоча відомі популяції, представлені одним гібридогенним таксоном. При цьому утворення статевих клітин в особин гібридного таксона пов'язано з вибірковим збереженням генома лише озерної жаби (неменделівське спадкування). Разом з тим останнім часом виявлені популяції, специфіка спадкування в яких не відповідає цій схемі.

Объяснение:

Окунь звичайний — вид прісноводних риб родини окуневих.

4,5(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ