М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
anognev
anognev
19.03.2021 21:04 •  Биология

Какие среды обитания занимают многоклеточные животные? объясните понятия < > и ее роль в жизни кишечнополостных . по каким признакам можно отнести представителей типа кишечнополостные к низшим многоклеточным животным ?

👇
Ответ:
nataljalevchen
nataljalevchen
19.03.2021
Раздражимость - это свойство живого отвечать на воздействие внешней среды изменениями своего состояния или деятельности. Например, гидра реагирует на механический раздражитель(укол) сжатием тела. Такая защитить себя от неблагоприятных внешних раздражителей.
к низшим многоклеточным относятся, т.к. тело состоит из двух слоев клеток и имеет лучевую симметрию.
среда обитания - водная
4,7(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
TATAP2004
TATAP2004
19.03.2021

Чоловічі і жіночі шишки сосни

Якщо жіночі шишки знаходяться на верхівці молодого пагона, то чоловічі - у підстави. На відміну від жіночих, чоловічі шишки сосни більш дрібні, овальної форми, жовтого кольору і зосереджені в тісних групах.

Будова шишок сосни чоловічої статі: головна вісь з розташованими на ній лусочками. Нижня сторона кожної лусочки має 2 пилкових мішечка. В цих мішечках дозріває пилок, де пізніше утворюються спермії - чоловічі статеві клітини. Після запліднення чоловіча супліддя незабаром відмирає.

Як відомо, запліднення настає лише через рік після того, як пилок з чоловічої шишки потрапить на жіночу. Протягом усього цього часу пилок, що потрапив на семязачатки, перебувала в стані спокою. І тільки через рік вона проростає, утворюючи пилкову трубку, доносящую спермії до архегониям. В результаті чого, один зливається з яйцеклітиною. Далі з зиготи починає розвиватися зародок. І семязачатки перетворюються на насіння. Сам зародок знаходиться в тканини жіночого гаметофита, де до цього часу накопичено багато поживних речовин. Ця тканина ще називається первинним ендоспермом. Насіння вкрите твердою шкіркою, під якою розташована тонка плівка. Плівка, шкірка утворені з тканини семязачатка. Вони є диплоїдними. Ендосперм, як вегетативна складова гаметофита, є гаплоидным, а зародок - диплоїдним. В кінці наступної зими зріла жіноча шишка стане бурого кольору і досягне 4-6 див.

Объяснение:

4,6(61 оценок)
Ответ:
Zayka1231
Zayka1231
19.03.2021

ответ:Спадкові захворювання - спадкові розлади організму, пов'язані з порушенням генетичного апарату (генів, цілісності хромосом чи кількості хромосом). Суто спадковими хворобами є захворювання, причинами яках є зміни спадкового апарату - генні, хромосомні та геномні мутації.

Хвороби із спадковою схильністю - це захворювання, для розвитку яких необхідна взаємодія внутрішніх спадкових та зовнішніх несприятливих впливів середовища.

Объяснение:

Тобто спадкові залежать лише від спадкового фактора

А зі спадковою схильністю - сукупність факторів: внутрішніх та зовнішніх умов, спадковості і тд

2  1- генні  2- хромосомні 3- мультифакторіальні 4-геномні

Объяснение:

4,4(14 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ