М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
arlashmanov
arlashmanov
29.09.2020 19:00 •  Биология

Люди нерідко роблять татуювання, вводячи під шкіру фарбу. як називається процес поглинання фарби клітинами шкіри? чому татуювання залишається на все життя?

👇
Ответ:
MostQweek
MostQweek
29.09.2020
Клітини шкіри поглинають частинки фарби - це фагоцитоз, 
поглинання великих частинок фарби. Молекули  фарби на все життя
залишаються в клітинах тому, що вони не розщеплюються, а  покинути клітину шляхом дифузії в процесі екзоцитозу не можуть  через великі  розміри.
4,5(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
123291Duck
123291Duck
29.09.2020

Ембріогенез людини – розвиток організму людини від зиготи до народження

ЕТАПИ ЕМБРІОГЕНЕЗУ: Передзародковий- 1 тиждень ,Зародковий -2-8 тижні, Плідний -9-40 тижні

Передзародковий період триває від утворення зиготи до формування зародка, який імплантується в ендотелій матки. Після запліднення  зигота через кілька годин починає активний поділ шляхом мітозу і переміщується по матковій трубі до матки. Через кілька діб формується скупчення із 12 – 16 клітин,  яке називається морула. Мітотичний поділ продовжується, й через 5 діб утворюється бластула – стадія, що нагадує кульку. Ця кулька утворена одним шаром клітин та має порожнину всередині. У людини ця стадія має назву бластоциста. Вона складається з близько сотні клітин. Сукупність мітотичних поділів зиготи, що закінчуються утворенням бластоцисти, називають дробленням. На 7-й день після запліднення відбувається імплантація – занурення бластоцисти в слизову оболонку матки.

Зародковий період триває від моменту імплантації до утворення плоду.Потрапивши в матку, зародок починає швидко розвиватись.Відбувається гаструляція, під час якої формуються три зародкові листки: ектодерма, мезодерма й ентодерма. Також утворюються зародкові оболонки. Далі починається гістогенез – формування тканин та органогенез – утворення органів. У ньому виокремлюють фазу нейруляції, коли утворюється осьовий комплекс органів: нервова трубка, травна трубка та хорда, та фазу формування інших органів. Вже на 16-18 день у зародка, що має розмір з рисове зерно є серце, зачатки вух, очей, головного мозку. Наприкінці зародкового періоду зародок має всі органи, властиві дорослій людині. З цього часу його називають плодом.

Плідний період: плід розвивається у плодовому міхурі, що розміщений всередині матки й утворений тканинами організму матері й зародковими оболонками. З 18 тижня плід починає рухатись, а з 28 реагувати на звуки. На 9-му місяці вагітності маса плоду досягає 3-4 кілограм, а довжина приблизно 50 сантиметрів. У плідному періоді відбувається морфогенез – удосконалення форми органів.

Объяснение: в таблицю самостійно додай данні з тексту

4,7(98 оценок)
Ответ:
MrDark11
MrDark11
29.09.2020

ответ:Організатори акції "Година Землі" мають на меті звернути увагу людей на проблему зміни клімату та необхідність бережливого використання ресурсів планети. Вимикання світла та електроприладів на годину символізує відмову від зайвого енергоспоживання, яке призводить до збільшення викидів парникових газів та негативного впливу на клімат. Ця акція нагадує нам про необхідність енергоефективності, використання відновлюваних джерел енергії та збереження природних ресурсів. Вимикаючи світло, ми сприяємо зменшенню вуглецевого сліду та робимо світ трохи чистішим для майбутніх поколінь.

Объяснение:

4,7(91 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ