М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Анна3481
Анна3481
19.02.2022 14:52 •  Биология

Плодовое тело какого гриба имеет форму копыта

👇
Ответ:
irinaa10
irinaa10
19.02.2022
Грибы трутовики которые живут на пнях и деревьях.имеют вид копыта
4,4(18 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
igorlevocko
igorlevocko
19.02.2022

Отже, ліва півкуля більше пристосована до аналітичної діяльності і відповідає за логічне мислення людини, тобто за формулювання понять, побудову узагальнень, висновків, складання прогнозів тощо.

У правій півкулі містяться центри керування: орієнтацією в просторі (здатність до танців, гімнастики), центри, що визначають музикальність (сприйняття музики), просторове уявлення (скульптура, сприйняття художніх творів, живопису, фантазія). Отже, права півкуля спеціалізується на забезпеченні образного сприйняття навколишнього середовища на основі минулого досвіду, на формуванні особистісного емоційного ставлення до себе, інших людей і до предметів; є базою конкретного образного мислення, емоційного сприйняття оточення. Утім, центри нюху, слуху, зору містяться в обох півкулях.

До особливостей півкуль належить розміщення центрів проекції руху правої і лівої руки. У лівій півкулі розташовані центри проекції руху правої руки, а в правій півкулі, навпаки, - центри проекції руху лівої руки. Ця функціональна особливість й поділяє людей на правшів і лівшів. Є наукове припущення, що це, можливо, пов'язано з розташуванням у правшів основних центрів мови (слуховий, руховий, зоровий) у лівій півкулі, а в лівшів, навпаки, - у правій півкулі.

 Чи узгоджена робота двох півкуль?

Діяльність мозку в нормі в цілому відбувається при одночасній узгодженій участі двох півкуль. У результаті такої роботи забезпечується функціональна повнота і збалансованість психічних процесів. Однак гається і певне переважання (домінування) однієї з півкуль, яке виявляється характерними психофізіологічними рисами.

Найяскравіше це виявляється у стилі мислення. Виходячи з функціональної спеціалізації, ліва півкуля забезпечує логічне мислення, права - конкретне образне мислення. Це означає, що кожна півкуля може самостійно забезпечити аналіз інформації, але тільки певної спрямованості.

 Словесні (мовні) сигнали (звукові та письмові) сприймають слухові нервові центри, розташовані у скроневій частці кори, і зорові нервові центри, що містяться у тім'яній частці кори. Завдяки внутрішньокірковим зв'язкам ці нервові центри утворюють єдину функціональну систему, яка забезпечує сприйняття і аналіз різних форм мовних сигналів та їхнє звукове відтворення.

 Функціональна спеціалізація півкуль великого мозку є фундаментальною основою психофізіологічної індивідуальності людини. У будь-якому психічному процесі беруть участь обидві півкулі одночасно та узгоджено. Проте гається і функціональна перевага роботи однієї з півкуль, що й позначається на індивідуальних особливостях конкретної людини.

Объяснение:

4,4(64 оценок)
Ответ:
katesgo
katesgo
19.02.2022

1. система органов:

а)пищеварительная - система пресмыкающихся так же, как и у других позвоночных животных, представлена пищеварительным трактом и железами.

состоит из рта, глотки,  пищевода, желудка, кишечника (тонкий, толстый, появляется зачаток слепой кишки) и клоаки

Пищеварительные железы — выделяют вещества (ферменты), необходимые для переваривания пищи.

Слюнные железы — выделяют слюну; печень — выделяет желчь;  поджелудочная железа — выделяет поджелудочный сок.

б)дыхательная - система представлена лёгкими и развитыми воздухоносными путями — гортанью, трахеей, бронхами.

в)кровеносная -система замкнутая, состоит из сердца и сосудов.  Два круга кровообращения.

В отличие от сердца земноводных в желудочке сердца у пресмыкающихся есть перегородка. Она неполная, и кровь поэтому в желудочке всё ещё смешивается.

Сердце у большинства представителей трёхкамерное, с неполной перегородкой (у крокодилов сердце четырёхкамерное).

г)нервная система

  1)Головной мозг рептилий развивается в направлении увеличения переднего мозга (его больших полушарий). Поверхность больших полушарий у них абсолютно гладкая

  2)Органы чувств хорошо развиты и при к наземному существованию.  Глаза имеют два кожистых века и мигательную перепонку.

  3)Орган слуха — внутреннее и среднее ухо, защищённое барабанной перепонкой. В среднем ухе имеется только одна слуховая косточка. Во внутреннем ухе несколько обособляется улитка.

  4)Есть органы обоняния, осязания и вкуса.  Органом осязания чаще всего служит язык.

   д)выделительная система - система образована тазовыми почками, мочевым пузырём и мочеточниками.

У пресмыкающихся выводится через клоаку не жидкая моча, а мочевая кислота — сгусток отфильтрованных продуктов обмена. Обратное всасывание воды происходит в почечных канальцах. Это предохраняет животных от потерь жидкости.

  Какие особенности строения яйца позволили пресмыкающимся размножаться на суше

Снаружи яйцо покрыто плотной кожистой оболочкой, как у многих видов ящериц и змей. Или известковой скорлупой, как у черепах и крокодилов.

4,7(99 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ