М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Dashylik228
Dashylik228
29.09.2022 19:17 •  Биология

Какие функции выполняют углеводы? основная функция углеводов?

👇
Ответ:
StrongA11
StrongA11
29.09.2022
Углеводы - основной энергетический материал для клетки.
- энергетическая
- структурная 
- защитная
- запасающая 
4,8(59 оценок)
Ответ:
mikatay
mikatay
29.09.2022
Вуглеводи - головне джерело енергії для життєдіяльності й функціонування організму. вуглеводи розщеплюються на глюкозу , яка надходить до тканин, де перетворюється на глікоген 
4,4(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mashkavoronina
mashkavoronina
29.09.2022

Объяснение:

С ходильных ног рак перемещается по дну. Передняя пара видоизменена в клешни, которые служат для захвата пищи и защиты. Когда рак плывет, он использует брюшко с хвостовым плавником, подгибая их.

Речной рак питается в основном растительной пищей, однако также ест насекомых, червей и др. Рак захватывает пищу клешнями, измельчает челюстями, далее в жевательном отделе желудка она перетирается хитиновыми зубцами. В средней кишке происходит переваривание, сюда впадают протоки печени.

Дышат раки жабрами, которые находятся под панцирем головогруди.

4,5(93 оценок)
Ответ:
anjelikakotiv
anjelikakotiv
29.09.2022
— два види річкових раків: широкопалий і вузькопалий. Є представниками справжніх раків. Довжина тіла рідко перевищує 25 см, але такий рак живе вже декілька років, а при вилупленні з яєць молодий рак має всього 9 мм завдовжки, хоча вже до кінця першого року свого життя він досягає 4,5 см завдовжки. Яйця самки відкладають восени і поміщають на нижньому боці черевця, де спочатку тримаються і молоді рачки після вилуплення з яєчних оболонок. Міцно вчепившися за черевні ніжки, дитинчата сидять біля матері таким чином до першого линяння, тобто днів 10. Скинувши вперше свою оболонку, молоді рачки починають жити самостійно, хоча ще іноді можуть вдаватися до захисту матері.

Раки дуже ненажерливі і поїдають все, що їм трапиться: дрібних водяних комах і їхніх личинок, пуголовків, водяних молюсків, навіть своїх же трохи менших раків; іноді вони загризають навіть водяного шура, який ненароком потрапить до них у нору; але найулюбленіша їхня їжа — падло, яке вони всюди відшукують. Утім, раки не нехтують і рослинною їжею і поїдають, наприклад, лучину, корінці водяних рослин, моркву, гарбуз тощо. Улюбленим місцеперебуванням рака слід визнати неглибокі річки і струмки з повільною течією і мулистими берегами, в яких вони виривають собі нори, де звичайно і сидять, підстерігаючи здобич. Уночі вони більш активні, ніж удень, і виповзають навіть на сушу.

Найближчою до них морською формою є омар, хоча нещодавно поблизу Вест-Індських островів на великій глибині знайдений ще більш близький до прісноводих рак Thalmatocheles Salevca, який своїм зовнішнім виглядом дуже схожий на річкового рака і відрізняється здебільшого довгими клішнями, усадженими з внутрішнього боку безліччю дрібних зубців. Як і всі глибоководні тварини, він нічого не бачить
4,4(99 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ