М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
karakozkirikbaox8y6c
karakozkirikbaox8y6c
09.01.2023 04:23 •  Биология

Каково внешнее строение папоротника сравнение строение папоротников и мхов

👇
Ответ:
kisazaya4
kisazaya4
09.01.2023
Папоротники - это самый крупный класс плаунов, которые, не будучи мхами, внешне похожи на них. В наши дни они, как и хвощи, представляют собой малочисленную группу растений.
Папоротники, хвощи и плауны входят в группу высших нецветковых растений. В отличие от печеночников и мхов с их волосовидными корешками, папоротники имеют настоящие корни с полноценной сосудистой системой, которая доставляет воду к листьям, не уступающим сложностью строения многим цветковым растениям.
4,7(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Монстрик789
Монстрик789
09.01.2023

ответ:

: )

объяснение:

прокаріотичні клітини з таких основних частин, як поверхневий апарат, цитоплазма та нуклеоїд. зовні клітини розташована клітинна стінка, яка забезпечує її структурну цілісність та захист від внутрішнього тиску, викликаного набагато вищими концентраціями білків та інших молекул усередині клітини, порівняно з . прокаріотична клітинна стінка відрізняється від стінки всіх інші організмів наявністю муреїну, який відносно пористий і не протидіє проникненню малих молекул. у бактерій виділяють два головних типи бактеріальних клітинних стінок. клітинна стінка грам- позитивних бактерій характеризується наявністю дуже товстого шару муреїну, який відповідає за утримання барвника при фарбуванні за методом грама. на відміну від грам-позитивних бактерій, грам-негативні

4,7(14 оценок)
Ответ:
alyo7na
alyo7na
09.01.2023

вот

Объяснение:

Будова яйцеклітини у різних організмів дуже різна. Відмінності можуть проявлятися на всіх таксономічних рівнях, від класових до видових особливостей. На будову яйцеклітини значно впливають характерні риси середовища, де вона очікуватиме запліднення, та стратегія розмноження виду загалом. Від цих чинників залежить розмір яйцеклітини, будова оболонок, розміщення в цитоплазмі різних факторів тощо. Нижче наведено узагальнені особливості будови яйцеклітини з деякими конкретними прикладами.

4,4(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ