Бактерії – симбіонти тварин. Бактерії — симбіонти кишечнику жуйних тварин, відіграють важливу роль у перетравленні целюлози. Жуйні тварини самостійно не можуть її перетравлювати. Без симбіотичних бактерій жуйні не могли б використовувати в їжу траву та листя, багаті на целюлозу.
Бактерії є найдавнішими мешканцями планети. Існування життя на планеті Земля багато в чому залежить від діяльності бактерій. Бактерії гниття – санітари планети. Вони розкладають відмерлі рештки тварин і рослин, продукти їх життєдіяльності. Все це перетворюється в перегній, який збагачує ґрунт. В цьому заслуга бактерій – сапрофітів. Бактерії ґрунту
Живуть бактерії і в кишечнику людини. Уся маса бактерій кишечника людини досягає до 1 кг. Кишкова паличка, сприяє процесам травлення. Бактерії синтезують вітаміни групи В та вітамін K. Якщо усунути ці бактерії з кишково-шлункового тракту людини, що трапляється, наприклад, при тривалому лікуванні антибіотиками, то організм стає більш сприйнятливим до патогенних бактерій та грибів.
Раствор — гомогенная (однородная) смесь, состоящая из частиц растворённого вещества, растворителя и продуктов их взаимодействия.
Пресная - это вода из обычных водоемов, колодцев, рек, озер и т. д. А соленая - моря и океаны.
Насыщеный раствор:BA(OH)2
Убедиться в действии выталкивающей силы воды можно и при проведении несложного опыта. Погрузим в воду мяч, а затем отпустим. Мяч «выпрыгнет» из воды.
На последний вопрос ответить не могу(((