1)ПОВЕДІНКА ТВАРИН - сукупність пристосувальних дій, спрямованих на встановлення життєво необхідних зв'язків організму з навколишнім середовищем. В основі формування поведінки тварин лежить подразливість як здатність організму реагувати на впливи довкілля.
2)Інстинкт (від лат. īnstīnctus — «спонукання», «потяг до дії») — це вроджена схильність живих організмів до певної складної автоматичної поведінки.
Хомінг, інстинкт дому — здатність тварини за певних умов повертатися зі значної відстані на свою ділянку проживання, до гнізда, лігва тощо.
3)Хомінг, інстинкт дому — здатність тварини за певних умов повертатися зі значної відстані на свою ділянку проживання, до гнізда, лігва тощо.
4)ритуалвзація тварин врівноважує суперечливі спонуки у взаємодіях між особинами, забезпечуючи відтворення та соціальне життя виду, і тим самим виконує функцію збереження виду.
5)Мотива́ція (з лат. movere) — спонукання до дії; динамічний процес фізіологічного та психологічного плану, керуючий поведінкою людини, який визначає її організованість, активність і стійкість; здатність людини діяльно задовольняти свої потреби.
Усики растений — особые органы, служащие для поддержки лазящих растений. По своему происхождению, одни У. — измененные листья, другие — измененные стебли. Различают следующие виды У. Прилистниковый У. (cirrhus stipularis) встречается у различных видов рода Smilax. Оба прилистника превращены в довольно длинные У., оплетающие сучья других деревьев. ... Часть таких усов надо удалять, чтобы не истощать маточные растения. Однако многие садоводы удаляют все усы и розетки, оставляя на плодоношение только старые одиночные растения, что снижает урожай в 2—3 раза. Удаление усов зависит от размещения растений в посадке.
Объяснение:
Усик — жгутовидный ветвистый или неразветвлённый побег метамерного строения, в типичном случае лишённый листьев.