У більшості видів тварин самець може, якщо йому поталанить, залишити набагато більше нащадків, ніж самка. Щоб виробити певну кількість яйцеклітин, треба втратити набагато більше поживних речовин та енергії, ніж на таку саму кількість сперматозоїдів. Сперматозоїди є більш «дешевими». Зазвичай самець за один сезон розмноження може мати потомство з кількома самками, а самка - лише з одним самцем. Через це самки є більш перебірливими, ніж самці. Тож остаточний вибір партнера майже завжди робить самка.
Наслідком такої перебірливості самок є явище статевого добору. Самці, які можуть звернути на себе увагу самок, залишать більше нащадків, навіть якщо ці привабливі ознаки заважають їм у повсякденному житті. Саме тому в найрізноманітніших тварин відбуваються шлюбні демонстрації, які можуть бути етапом залицяння або частиною шлюбних турнірів . У деяких видів самець підтверджує свої якості тим, що вручає самці певний подарунок. Найчастіше це привабливий кормовий об'єкт).
Репродуктивна поведінка багатьох видів є складною та видовищною. У типовому випадку самці змагаються за самок, привертаючи їхню увагу шлюбними демонстраціями, а іноді влаштовують шлюбні турніри.
Объяснение:
Ембріональний етап розвитку людини1 триває в середньому 38 тижнів (9 місяців) — від моменту злиття сперматозоїда й яйцеклітини до моменту народження дитини — і відбувається у статевих шляхах вагітної матері. Ембріогенез людини, своєю чергою, поділяють на два періоди: зародковий і плодовий. Перший із них триває від запліднення до кінця 8-го тижня вагітності. Протягом зародкового розвитку з однієї клітини — зиготи — формується багатоклітинний ембріон, у якому закладаються всі системи органів і частини тіла майбутнього організму. Далі, із 9-го тижня по 38-й, протягом плодового періоду відбувається розвиток внутрішніх і зовнішніх органів дитини. Нарешті повністю сформований плід виходить у зовнішній світ у процесі народження.
Объяснение:
Трава--Лось---Волк
Листья,желуди---Мышь---Еж
2)Водоросли---планктон---кит
Водоросли---рыбы---чайки
Водоросли---планктон---морские губки