М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
agarkovatanech
agarkovatanech
24.05.2020 17:46 •  Биология

Одна самка тутового щелкопряда образует 1000м щелкового волокна самцы образуют на 45% больше волокна в одном улии имеются 1200 личинок и они образуют 1560000м волокна определите количество самок

👇
Ответ:
LugovoyDanila
LugovoyDanila
24.05.2020
Итак, самцы образуют: 1000*0.45+1000=1450м.
Получается:1450*800+1000*400=1560000м. (800+400=1200) Итого—400 самок.
4,6(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
londi17
londi17
24.05.2020
Некоторые многоклеточные животные могут очень сильно навредить здоровью человеку, например: плоские черви. Из этих червей наиболее опасными являются  ленточные черви, такие как лентец. Он паразитирует в организме человека и приносят огромный вред. Еще огромный вред здоровью человека приносит червь из типа круглые: аскарида человеческая. При проглатывании инвазионных яиц личинки в кишечнике человека выходят из оболочек и активно проникают в кровеносные сосуды и сосуды стенки кишки. С током крови они заносятся в печень, а затем попадают в большой круг кровообращения. Из правого желудочка по легочной артерии личинки заносятся в капилляры, оплетающие легочные альвиолы.Из капилляров легких личинки входят в альвиолы и по бронхам и трахее вместе с отделяемой от стенок дыхательных путей слизью попадают в ротовую полость, личинки вторично проглатываются и оказываются в кишечнике, там они достигают половой зрелости. 
4,4(32 оценок)
Ответ:
kravchenko228
kravchenko228
24.05.2020

вот

Объяснение:

Ця стаття потребує додаткових посилань на джерела для поліпшення її перевірності. Будь ласка, до іть удосконалити цю статтю, додавши посилання на надійні джерела.

Матеріал без джерел може бути піддано сумніву та вилучено. (березень 2016)

Частина інформації в цій статті застаріла. Ви можете до , оновивши її. (липень 2014)

У біології, мута́ції — зміни генетичного матеріалу (звичайно ДНК або РНК). Мутації можуть бути викликані помилками копіювання генетичного матеріалу на стадії поділу клітини, опроміненням жорсткою радіацією, хімічними речовинами (мутагенами), вірусами або можуть відбуватися свідомо під клітинним контролем протягом таких процесів як, наприклад, мейоз або гіпермутація. У багатоклітинних організмах мутації можуть бути підрозділені на генеративні мутації, які можуть бути передані нащадкам, і соматичні мутації. Соматичні мутації не можуть передаватися до нащадків у тварин. Рослини іноді можуть передавати соматичні мутації своїм нащадкам безстатево або статево (у випадку, коли брунька розвивається в соматично зміненій частині рослини).

Мутації розглядаються як рушійна сила еволюції, де менш сприятливі (або шкідливі) мутації видаляються з генофонду природним добором, тоді як сприятливі (вигідні) прагнуть накопичуватися. Нейтральні мутації визначаються як мутації, чиї ефекти не впливають на виживання видів або індивідуумів, які складають види. Вони також можуть накопичуватися. Переважна більшість мутацій не мають ніякого ефекту, тому що механізми репарації ДНК (ремонту ДНК) можуть виправити більшість змін перед тим, як вони стануть постійними мутаціями, і багато організмів мають механізми для усунення інакше постійно видозмінених соматичних клітин.

Мутації відкрив де Фріз в 1900 р ігаючи за мінливістю енотери (Oenothera).

4,7(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ