Drosophila melanogaster, інакше плодова, або оцтова муха - маленьке,близько 3 мм у довжину, комаха сімейства Drosophiliadae із загону Diptera. Цих мушок можна гати близько зіпсованих фруктів. Дикий тип дрозофіли має яскраво-червоні очі і "сіре" тіло (термін "gray", що означає "сірий", не зовсім доречний, але міцно прижився впозначенні кольору дикого типу мухи; вона не є сірої).Самки трохи більші за самців, хоча величина і тих, і іншихможе сильно коливатися залежно від умов харчування, особливо на цевпливає личинкові період розвитку. Черевце у самки кілька округле, ззагостреним кінцем; у самця воно циліндричне, з притупленим кінцем. Також самця можна легко відрізнити від самки з кількох останнімсегментах, які у нього суцільно пігментованих. Верхні хітинові щиткигрудях у комах називаються тергітамі (вони разом зі стернітамі іплейрітамі беруть участь в русі крил). Черевце самки (ліворуч) і самця (праворуч), вид з латеральної сторони.
До числа вторинно-статевих ознак у самця відносяться статеві гребінці,що представляють собою міцні хітинові щетинки на перший членик лапкипередніх ніг. У самки подібні утворення відсутні. Зовнішні статеві органи самки складаються з піхви, по бокахякого розташовані дві вагінальні платівки, а позаду них - анальнийгорбок, що складається з двох анальних пластинок, розташованих один надінший.
Эпителиальная. тело животных покрывает покровный эпителий, который расположен в один или несколько слоев и защищает организм от неблагоприятных воздействий окружающей среды. Функции - газообмен, поступление в организм одних веществ и выведение других. Соединительная- главная опорная и транспортная организма человека и животных. Она составляет скелет, соединяет между собой различные ткани и органы, окружает некоторые органы, защищая их от повреждения. Соединительная ткань состоит из клеток различных типов, располагающихся обычно далеко друг от друга; их потребности в кислороде и питательных веществах, как правило, невелики. Нервная - состоит из плотно упакованных нервных клеток (или нейронов) , которые специализируются на проведении нервных импульсов. Кроме того, имеются также рецепторные клетки и шванновские клетки. Нервная ткань часто бывает окружена соединительной тканью, содержащей кровеносные сосуды.