Объяснение:
Роль ТЭ для сельского хозяйства так же довольно велика. Потому что познания в закономерностях эволюции живого дают нам в руки знания, позволяющие предсказывать как возможные пути повышения эффективности сельскохозяйственных культур и животных (или последствия от выведения новых пород и сортов) , так и возможные сценарии развития событий при нашем воздействии на биоценозы. Это же позволяет нам в некотором роде предсказывать, как будет развиваться ситуация с вредителями и т. п.. .
С охраной природы тоже все примерно так же. Изменения в одних популяциях вызовут ответ во всем биоценозе, причем в сторону возникновения новых форм организмов устойчивых к нашим воздействиям, либо исчезновения видов с узкой нормой реакции...
Якщо не правильно то я точно не знаю відповідь прости
але я можу пояснити)))
ДИХАЛЬНА СИСТЕМА
Загальна анатомія дихальної системи
Дихальна система здійснює газообмін між організмом і оточуючим середовищем. Повітря необхідне для всіх організмів, крім анаеробних бактерій. Потреба в повітрі набагато гостріша, ніж у їжі. Людина при повному голодуванні може прожити 2-3 місяці, без води – декілька днів, а без повітря смерть настає через 4-5 хвилин.
Будова дихальної системи забезпечує контакт повітря з поверхнею розділу повітря-кров і постійну циркуляцію повітря по цій поверхні. У хребетних у філогенезі формуються два типи дихання – зяброве та легеневе. При зябровому диханні організм одержує кисень, розчинений у воді, при легеневому диханні кисень поступає у кров з атмосферного повітря. Легеневе дихання більш ефективне, так як місткість кисню в атмосфері набагато вища, ніж у воді.
До дихальної системи людини відносяться зовнішній ніс, порожнина носа з приносовими пазухами, глотка, гортань, трахея, бронхи та легені. Всі перелічені органи, крім легень, є дихальними шляхами. Їх умовно ділять на верхні – від носа до глотки включно, та нижні – від гортані до бронхів.