М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
73021081
73021081
13.10.2020 06:44 •  Биология

Уздоровой матери , родители которой тоже были здоровы , и больного дальтонизмом отца родились дочь и сын .гены дальтонизма(d-рецессивный признак) расположены в x-хромосоме.определите генотипы родителей,генотипы и фенотипы детей.

👇
Ответ:
neologisms
neologisms
13.10.2020
Мать Хх здорова, отец Ухd болен. Дочь Ххd здорова, носитель. Сын Ух -здоров.
4,7(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vitalik1994
Vitalik1994
13.10.2020
Умухи-дрозофилы доминантные гены серой окраски (а) и нормальной длины крыльев (в) сцеплены друг с другом и находятся в одной хромосоме, рецессивные гены черной окраски (а) и редуцированных крыльев (в) - в гомологичной ей. при скрещивании особей серой окраски и нормальной длины крыльев с особями - обладателями рецессивных признаков, было получено потомство, из которого большинство особей были похожи на двух родителей, но встречались (приблизительно в одинаковом количестве) особи черного цвета с нормальной длиной крыльев и особи серой окраски с редуцированными крыльями. составьте схему решения . определите генотипы родителей и потомства, и дайте обоснование появлению двух групп особей с отличными от родителей признаками   при скрещивании самок мух дрозофил с серымтелом и нормальными крыльями (доминантные признаки) с самцами с черным телом и крыльями(рецессивные признаки) в потомстве были обнаружены нетолько особи с серым телом, нормальными крыльями ичерным телом, крыльями, но и небольшоечисло особей с серым телом, крыльями ичерным телом, нормальными крыльями. определитегенотипы родителей и потомства, если известно, чтодоминантные и рецессивные гены данных признаковпопарно сцеплены. составьте схему скрещивания. объясните полученные результаты
4,4(14 оценок)
Ответ:
anarrzayev93p09qob
anarrzayev93p09qob
13.10.2020

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОВЕДІНКА - це поведінка окремих особин, спрямована на їх виживання та пристосованість до умов середовища. Таку поведінку формують усі ті дії, за до яких тварина отримує їжу, воду, повітря, тепло, інформацію, підтримує чистоту свого тіла, взаємодіє із довкіллям, а також організовує свою рухову активність. У зв’язку з цим виділяють форми індивідуальної поведінки, які мають вирішальне значення для існування тварини.

Рухова поведінка

Забезпечує переміщення тварин у просторі за до війок, джгутиків, хвилеподібних рухів тіла, складок покривів, кінцівок тощо

Харчова поведінка

Спрямована на забезпечення організму їжею та водою з використанням органів живлення й травлення: щупальців, глотки, щелеп, дзьоба, язика, хобота тощо.

Терморегуляція

Дії, що спрямовані на утворення, збереження або віддачу тепла у тварин, залежно від умов середовища. Прикладами такої поведінки можуть бути міграції, сплячка, заціпеніння, зігрівання на сонці тощо.

Пошуки або будівництво сховищ

Дії тварин, спрямовані на відшукування або побудову місць для захисту від несприятливих температур, опадів, хижаків. Такими сховищами є нори, гнізда, дупла, хатки тощо.

Захисна поведінка

Втеча, напад, спротив, переховування, прикидання, завмирання, попередження.

Гігієнічна поведінка

Дії, спрямовані на підтримку чистоти тіла, позбавлення від шкірних паразитів. Це грязеві чи пилові ванни, водяний душ чи купання, вичісування, вилизування тощо.

Дослідницька поведінка

Дії, спрямовані на ознайомлення з предметами навколишнього середовища, полегшують виживання й розмноження.

Ігрова поведінка

Дії тварин, що забезпечують формування навичок полювання, спілкування, збагачення інформацією тощо.

Використання знарядь праці

Дії з предметами середовища для здобування їжі та захисту. Найчастіше тваринами використовуються камені, гілки, колючки.

Біологічні ритми

Поведінка у вигляді періодичних дій у відповідності до періодичних змін у середовищі. Найвідомішими є добові та сезонні ритми.

Отже, форми індивідуальної поведінки надзвичайно різноманітні, але жодна з них не існує відокремлено від інших; усі вони взаємодіють одна з одною, забезпечуючи виживання особин у певному середовищі.

4,6(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ