М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Общая характеристика подцарства простейших

👇
Ответ:
Про100zvezda
Про100zvezda
02.01.2023
Простейши- это одноклеточные существа.Тело одноклеточных может иметь постоянную  или непостоянную форму. Основные компоненты тела простейших — ядро и цитоплазма. 
4,5(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dizelist7
dizelist7
02.01.2023

ответ:

ембріональний розвиток людини

матеріал з вікіпедії — вільної енциклопедії.

перейти до навігаціїперейти до пошуку

ембріональний розвиток людини починається з утворення зиготи й закінчується народженням дитини. він триває 40 тижнів, і за цей час з однієї клітини виростає організм, який складається з мільярдів спеціалізованих клітин. вони утворюють тканини й органи. і порядок їх формування, і швидкість росту визначає програма, закодована в хромосомному наборі зиготи.

розвиток ембріона людини

формування зародка із зиготи починається ще в матковій трубі. у ній відбувається поділ зиготи, діляться й клітини, які утворилися внаслідок цього. так формується багатоклітинний зародок, що складається з диплоїдних клітин. через деякий час клітини ембріона спеціалізуються: одні з них утворюють його оболонки, які беруть участь у забезпеченні умов існування зародка, інші формують тканини й органи нового організму.

протягом 6-9 днів зародок рухається до матки. у цей час він росте і розвивається, використовуючи запас поживних речовин яйцеклітини. у матці відбувається імплантація - проникнення ембріона у внутрішній шар її тканин, до якого зародок прикріплюється виростами своєї зовнішньої оболонки. прикріпившись, ембріон починає отримувати поживні речовини з організму матері.

закладання систем органів ембріона відбувається швидко: на четвертому тижні розвитку в ембріона, довжина якого становить близько 2 мм, вже є серце, кровоносні судини, зачатки органів чуття, нервової системи тощо. функціонують й оболонки зародка. клітини внутрішньої оболонки продукують навколоплідну рідину. вона створює середовище, у якому ембріон може рухатися, оберігає його від трясіння, стискання. оболонки ембріона і навколоплідна рідина утворюють навколоплідний міхур. зародок росте, збільшується й навколоплідний міхур, що поступово заповнює матку. росте й розтягується і сама матка.

объяснение:

4,8(97 оценок)
Ответ:
kira1321
kira1321
02.01.2023

ответ:

судинна оболонка ока (увеальний тракт, лат. uva — виноград) — це середня оболонка ока розміщена безпосередньо під склерою. м'яка, пігментована, багата на судини оболонка, основними фунціями якої є акомодація, адаптація і живлення сітківки.

увеальний тракт складається з трьох частин:

райдужка (ірис); функція: адаптація.

війчасте тіло (циліарне тіло); функція: акомодація, продукування водянистої вологи камер ока.

власне судинна оболонка (хоріоідеа); функція: живлення сітківки, механічний амортизатор.

в спеціальних клітинах хроматофорах міститься пігмент, завдяки якому судинна оболонка утворює щось на кшталт темної камери-обскури. це призводить до поглинання і, як наслідок, попередження відбивання світлових променів, що проникли в око через зіницю. при цьому збільшується чіткість зображення на сітківці.

інтенсивність пігментації увеального тракту генетично закладена і обумовлює колір очей.

філогенетично судинній оболонці ока відпові м'яка і арахноїдальна оболонки мозку. сітківка, яку живить судинна оболонка, є частиною нервової системи.

запалення судинної оболонки називається увеїтом.

объяснение:

4,7(1 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ