Риби мають велике значення для всіх водних екосистем як складова харчових ланцюгів та велике економічне значення для людини через споживання їх у їжу.
Риби як промислові тварини дають м'ясо, ікру, риб'ячий жир, клей, шкіру. Промисел риб – добування у великих кількостях деяких видів риб з метою використання для потреб людини. Промислові риби фауни України, яких здобувають у різних типах водойм: у річках (плітка, краснопірка, окунь, лящ, щука, лин, сом, пічкур, в'язь, форель та ін.), ставках (короп дзеркальний, акліматизовані товстолобик і амур білий), морях (хамса, ставрида, скумбрія, шпроти, осетрові, лящ, судак, бички, оселедці та ін). Штучне розведення риби здійснюється: а) на рибоводних заводах, де розводять різних цінних промислових риб (осетрових, сига, форель та ін.); б) у ставкових господарствах різного типу: тепловодних (розводять коропа, товстолоба, білого амура та ін) і холодноводних (розводять форель, яка живе у водоймах з твердим кам'янистим дном і чистою холодною водою); повносистемних (ставкові господарства, у яких рибу вирощують від ікринки до товарного стану та які складаються з нерестового, вирощувального, зимувального, нагульного та маточного ставків) та неповноситемних (ставкові господарства, у яких рибу вирощують або від ікринки до мальків (зарибок), яких можна випускати в ставки, або від зарибку до товарної продукції).
Єслі хотиш отличною оценку то етот твір для тебя)
Удачи!)
Объяснение:
Ри́би (Pisces) — парафілетична група водних хребетних тварин, зазвичай холоднокровних (точніше екзотермних) із вкритим лусками тілом та зябрами, наявними протягом всього життя. Активно рухаються за до плавців (часто видозмінених) або руху всього тіла. Риби поширені як у морських, так і в прісноводних середовищах, від глибоких океанічних западин до гірських струмків. Риби мають велике значення для всіх водних екосистем як складова частина харчових ланцюгів та велике економічне значення для людини через споживання їх у їжу. Люди як виловлюють диких риб, так і розводять їх у створених з цією метою господарствах.
Чото передай там и все
Система органов — совокупность органов одинаковой или сходной функции и строения; в более широком смысле — совокупность сходных или несходных органов, совместно участвующих в выполнении одной общей функции и образующих единое, планомерно построенное целое («аппарат органов»). В русской биологической школе принято различать понятия «аппарат органов» и «система органов»[1], однако часто не только в медицине и физиологии, но и в морфологии отмечается терминологическая подмена.
Под определение системы органов в узком смысле подходит, например, зубная система млекопитающего, мышечная или выделительная система кольчатого червя, состоящие из однородных органов. Аппарат — это, например, пищеварительный аппарат человека, в состав которого входят столь разнородные органы, как зубы,язык, желудок, поджелудочная железа и др. Кроме того, некоторые системы (нервная, иммунная и др.) занимают промежуточное положение по своему строению между системой и аппаратом[1].
У большинства животных в ходе эволюции сформировались системы органов (аппараты), обеспечивающие процессы жизнедеятельности: пищеварение, дыхание, кровоснабжение, выделение, размножение. Нервная и эндокринная системы регулируют интенсивность деятельности систем органов, их согласованную работу, жизнедеятельность всего организма, обеспечивают связь организма со средой обитания.